TOP STORIES

ଭୋକିଲା ପେଟରେ ସେକ୍ସ !

ପ୍ରଣୟିନୀର ବାହୁବଲ୍ଲରୀରେ ବାନ୍ଧିରହି ଓଠକୁ ଓଠରେ ଜଡ଼ାଇ ଚାରିଆଖିରେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲଭାବରେ ନିରେଖି ଦେଖିଲେ, ସ୍ୱର୍ଗତୁଲ୍ୟ ସୁଖ ହାତପାଆନ୍ତାରେ ମିଳିଯାଏ ।

ନାରୀ ଓ ପୁରୁଷ ଜନ୍ମର ସାର୍ଥକତା ଆସେ ସୁଖଦ ମିଳନରେ । ଠିକ ସମୟରେ ଦୁଇଟି ମନ ଏକ ହୋଇ ନପାରିଲେ, ଉଭୟ ନାରୀ ଓ ପୁରୁଷଙ୍କ ମାନସିକ ଓ ଶାରୀରିକ ଉପରେ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଥାଏ ।

ଏବେ ଆସନ୍ତୁ ମୂଳ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଆସିବା । ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଖାଲି ପେଟରେ ସେକ୍ସ କରିବା ଉଚିତ ନା ଭରାପେଟରେ? କେହି କେହି ଖାଇବା ପୂର୍ବରୁ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି ।
ସେକ୍ସ ଏପରି ନିଶା, ଥରେ ଘାରିଲେ ଭରାପେଟ ଥାଉ କି ଖାଲି, କିଛି ମାନିବନି ।

ତେବେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଲୋକ ସବୁ ବିଷୟ ଉପରେ ବିଚାର କରି ଆଗକୁ ପାଦ ବଢ଼ାନ୍ତି । ଖାଲିପେଟରେ ସେକ୍ସ କଲେ, ତାହା ଶରୀର ଉପରେ କୁପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ ।

ଏସବୁ ବିଷୟ ଆଲୋଚନା ପୂର୍ବରୁ ଆମକୁ କେତୋଟି ଦିଗ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ତେଜରାତି ଦୋକାନଠାରୁ ଶାରୀରିକ ମିଳନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିଟି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆମ ମନ, ଶରୀର ଓ ପେଟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ।

ଭରାପେଟରେ ସହବାସ କଲେ, ପ୍ରେମର ଚରମ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ହୁଏତ ଶରୀର ସାଥ ଦେଇ ନପାରେ ।

ଭୋଜନ ପରେ ଖାଦ୍ୟ ପାଚନ ଓ ହଜମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଶକ୍ତି ଓ ରକ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ ପଡ଼ିଥାଏ । ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଜଣେ ପୁରୁଷ ପକ୍ଷେ ଏହି ଦୁଇଟି ଉପାଦାନ ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ ।

ଭୋଜନ ପରେ ହଜମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଶକ୍ତି ଓ ରକ୍ତ ପାକସ୍ଥଳୀ ଅଭିମୁଖେ ଚାଲିଯିବ ଯାହା ଫଳରେ ସହବାସ ପାଇଁ ମନରେ ଉତ୍ତେଜନା ଆସିଲେ ବି ଶରୀର ସାଥ ଦେବନି । ତେଣୁ ଭରାପେଟରେ ସହବାସ ଅସମ୍ଭବ ।

ପେଟପୁରା ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ଜଣେ ଯୁବତୀ କେବେ ସେକ୍ସର ଚରମ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବନି । ଭରାପେଟରେ ଶରୀର ସଞ୍ଚାଳନ ସହଜ ହୁଏନା ।
ଶେଯରେ ଉଭୟଙ୍କ ଶରୀର ହାଲକା ରହିବା ଜରୁରୀ ।

ସର୍ଭେରୁ ଜଣାଯାଇଛି, ମହିଳାମାନେ ଭୋଜନ ପୂର୍ବରୁ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ଥାଆନ୍ତି । ଭୋଜନ ପରେ ସେମାନେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ସେତେଟା ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥାନ୍ତି ।

ଶେଷକଥାଟି ହେଉଛି, ପେଟଭର୍ତ୍ତି ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ପରେ ନୋ ସେକ୍ସ । ପେଟ ଆପାତତଃ ଖାଲି ହୋଇଯିବା ପରେ ପ୍ରେମିକାକୁ ଧରି ଯେତେ ଖେଳିବାର ଅଛି ଖେଳନ୍ତୁନା ।

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *