HOCKEYSPORTSPORTSTOP STORIES

ଜୁନିୟର ହକି ଜାତୀୟ କ୍ୟାମ୍ପ ପାଇଁ ୩୪ ଜଣ ମନୋନୀତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୯ା୧୧ : ଜାତୀୟ ଜୁନିୟର ପୁରୁଷ ହକି କ୍ୟାମ୍ପ ପାଇଁ ୩୪ ଜଣ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କରିଛି ହକି ଇଣ୍ଡିଆ । ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ସ୍ପୋର୍ଟସ ଅଥରିଟି ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ୟାମ୍ପସରେ ଚଳିତ ମାସ ୧୧ ରୁ ଏହି କ୍ୟାମ୍ପ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଖେଳାଳୀମାନେ କୋଚ୍ ଜୁଡେ ଫେଲିକ୍ସଙ୍କୁ ରିପୋର୍ଟ କରିବେ ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ୧୫ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି କ୍ୟାମ୍ପ ଚାଲିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । କ୍ୟାମ୍ପ ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିବା ୩୪ ଜଣ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜୁନିୟର ଟିମ୍ରେ ସାମିଲ ହୋଇ ଅକ୍ଟୋବରରେ ସୁଲତାନ ଜୋହର କପ୍ ଖେଳିଥିବା ଅନେକ ଖେଳାଳୀ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଭାରତୀୟ ଜୁନିୟର ଟିମ୍ ରୌପ୍ୟ ପଦକ ହାସଲ କରିଥିଲା । ମନୋନୀତ ହୋଇଥିବା ୩୪ ଜଣ ଖେଳାଳୀ ହେଲେ ପଙ୍କଜ କୁମାର ରଜାକ୍, ପୱନ, କମଲବିର୍ ସିଂ (ସମସ୍ତେ ଗୋଲ୍ କିପର), ସୁମନ ବେକ୍, ମହମ୍ମଦ ଫରାଜ୍, ସଞ୍ଜୟ ସୋମ୍ଜିତ୍, ମନଦୀପ ମୋର, ପରମଜିତ୍ ସିଂ, ଦିନେ ଚନ୍ଦ୍ର ସିଂ, ପ୍ରିନ୍ସ, ଭାରିନ୍ଦର ସିଂ, ଲୁଗୁନ୍ ସାଇରିଲ୍ (ସମସ୍ତେ ଡିଫେଣ୍ଡର), ଅକ୍ଷୟଦୀପ ଅଗସ୍ତି, ସେଶ୍ ଗ୍ରେଗୋରୀ, ୟସ୍ଦୀପ ସିୱାଚ, ହରମନଜିତ୍ ସିଂ, ବିଷ୍ଣୁକାନ୍ତ ସିଂ, ଗୋପି କୁମାର ସୋନ୍କର, ଭିଶାଲ ଅଣ୍ଟିଲ, ନିରଜ କୁମାର ୱାରିବାମ୍, ରବିଚନ୍ଦ୍ର ସିଂ, ହସ୍ପ୍ରିତ୍ ସିଂ (ସମସ୍ତେ ମେଡ୍ ଫିଲ୍ଡର), ସୁଦୀପ ଚିର୍ମାକୋ, ମନିନ୍ଦର ସିଂ, ଗୁରୁସାହାବଜିତ୍ ସିଂ, ଅମନଦୀପ ସିଂ, ଅଭିଳାଷ ଷ୍ଟାଲିନ୍, ଅଭିଶେଷ, ଏଚ. ମଣି ସିଂ, ପ୍ରଭଜୋତ୍ ସିଂ, ଶିଭମ୍ ଆନନ୍ଦ, ଶିଳାନନ୍ଦ ଲାକ୍ରା ଏବଂ ରାହୁଲ କୁମାର ରାଜଭାର (ସମସ୍ତେ ଫରୱାର୍ଡ ଖେଳାଳୀ) ।

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close