ହନିମୁନ୍‌ରେ ପତ୍ନୀ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ସ୍ୱାମୀ ନପୁଂସକ, ତା’ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା…

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ: ଇନ୍ଦୋରରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାର ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌତୁକ ଜନିତ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ପୀଡିତା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ବହୁପ୍ରକାର ରୋଗ ଥିବା ସେ ବିବାହ ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନପୁଂସକ ବୋଲି ସେ ହନୀମୂନରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ପୀଡିତ ଯେତେବେଳେ ସେ, ଏହି ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ।

ପଞ୍ଜିକୃତ ମାମଲା ମୁତାବକ ବିବାହର ଠିକ ପୂର୍ବରୁ 5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବରଦସ୍ତ ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଆଉ 10 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା। ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଜ୍ୟୋତି ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ନେହେରୁ ନଗରରେ ରହୁଥିବା ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ଭବସର, ଶାଶୁ ଶିଳ୍ପା, ନଣନ୍ଦ ମେଘନା ଏବଂ ନନ୍ଦୋଇ ନିଖିଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି।

ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ଝିଅଟି ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ବିବାହ କରିଥିଲା। ବିବାହର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୂଘର ପାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଏବଂ 5 ଭରି ସୁନା ମାଗିଥିଲେ। ସେ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଓ ସୁନା ଦେଲେ। ଏହା ପରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ବିବାହ ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ପହଁଚିଲେ ଏବଂ ପ୍ରାୟ ଏକ ସପ୍ତାହ ଧରି ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା। ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ହନିମୁନ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଦୂରରେ ରହିଲେ।

ପୀଡିତା ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରି ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ପରେ ସ୍ୱାମୀ 10 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାଗିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୀଡିତା କୋଣସି ପ୍ରକାରେ ଇନ୍ଦୋରରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି ପୁରା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.