ତିନି ଫୁଟର କନିଆକୁ ମିଳିଲା ୩୨ ବର୍ଷର ତିନି ଫୁଟିଆ ବର.. ଧୁମଧାମରେ ହେଲା ବାହାଘର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ତିନି ଫୁଟର ବରକୁ ତିନି ଫୁଟର କନିଆ ମିଳିଛି । ଏବଂ ପରେ ଏମାନଙ୍କର ବଡ ଧୁମଧାମର ସହିତ ବିବାହ କରାଯାଇଛି । ବର ଏବଂ କନିଆ ପରିବାର ଏହି ବିବାହରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । କିଛି ଲୋକ ବିନା ନିମନ୍ତ୍ରଣରେ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ, କାରଣ ସେମାନେ ତିନି ଫୁଟର ବର ଏବଂ ତିନି ଫୁଟର କନିଆକୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । କୁହାଯାଏ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଯୋଡି ଉପରୁ ତିଆରି ହୋଇ ଆସିଥାଏ । ଏପରି ଏକ ଅନନ୍ୟ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିବାହ ସୀତାମଢୀର ପୁନୌରା ଧାମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

୩ ଫୁଟ ବର ଏବଂ ୩ ଫୁଟ କନିଆ ବିବାହ ବହୁତ ଧୁମଧାମ ସହକାରେ ଶେଷ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅନନ୍ୟ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଚର୍ଚ୍ଚା ସମଗ୍ର ଜିଲ୍ଲାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ସୀତାମଢୀ ଲୋହିୟା ନଗର ମେତା ରୋଡର ୨୧ ବର୍ଷିୟ ପୂଜା, ସୀତାମଢୀ ଜିଲ୍ଲା ଡୁମ୍ରା ବ୍ଲକ ରାମପୁର ପାରୋରୀ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ସୀତାମଢୀ ସହରର ପୁନୁରା ଧାମରେ ଧୁମଧାମ ସହକାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଉଭୟ ବର ଏବଂ କନିଆ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ତିନି ଫୁଟର ପୂଜା ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ ବର ଖୋଜିବାରେ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ । ସେହିପରି ୩୨ ବର୍ଷିୟ ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ଖୋଜୁଥିଲେ । ଶେଷରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ମିଳିଛି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.