୨୦୦ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ରାତି ବିତାଇଥିଲେ ୬୧ ବର୍ଷିୟ ମହିଳା.. ଫିଲ୍ମର ଗୋଟିଏ ରୋଲ ବଦଳାଇଲା ଜୀବନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅଭିନେତା ବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରାୟତ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏପରି ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ନିକଟରେ ଜଣେ ଆମେରିକୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ବିଷୟରେ ଏପରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା କହିଥିଲେ ଯେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ଯଦିଓ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଏପରି ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ସେମାନେ କାହାକୁ କହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କର ରହସ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଆସେ ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାନ୍ତି । ଜେନିଫର ନାମକ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା କହିଥିଲେ । ଯାହା ଆପଣମାନେ ଜାଣିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ।

 

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଜେନିଫର କୁଲିଜ୍ ଜଣେ ଆମେରିକୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ୬୧ ବର୍ଷ । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଭେରାଇଟି ମାଗାଜିନ ସହିତ ତାଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷ ସାକ୍ଷାତକାର ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା କହିଥିଲେ । ତେବେ ଜେନିଫର୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବାର କାରଣ ରହିଛି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ । ୧୯୯୯ ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଏକ କମେଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଆମେରିକାନ ପାଏ’ରେ ଜେନିଫର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର ଷ୍ଟିଫଲରଙ୍କ ମା’ ହୋଇଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପରବର୍ତ୍ତୀ ପାର୍ଟ ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଜେନିଫର ପୁନର୍ବାର ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

କେବଳ ଏହି ଚରିତ୍ର ସହିତ ସେ ରାତାରାତି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏବଂ ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଚାହିଦା ବଢିଥିଲା । ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଜେନିଫର କହିଥିଲେ ଯେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖି, ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । ଏବଂ ପ୍ରାୟ ୨୦୦ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ରାତି ବିତାଇଥିଲେ ଜେନିଫର । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ସେହି ଭୂମିକା କରି ନଥାନ୍ତେ ତେବେ ଏଭଳି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କରିବା ସମ୍ଭବ ହୋଇ ନଥାନ୍ତା ।

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.