fbpx
BJD SKY
BJD SKY

ବଂଶ ବୁଡ଼ାଇଦେଲା ମଦ; ମା’କୁ ଗୁଳି କରି ମାରିବା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହାତୁଡ଼ି ପିଟି ମାରିଲା, ୩ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାତରୁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲା

BJD

ସୀତାପୁର: ୟୁପିର ସୀତାପୁରରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଗଣହତ୍ୟା ଘଟଣା ସହରରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି। ଏହି ଗଣହତ୍ୟା କୌଣସି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନୁହେଁ ବରଂ ଜଣେ ନିଶାସେବୀ ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିଲା। ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ମାଆ, ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ୩ ପିଲାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଆଖପାଖ ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଯେ କିପରି କେହି ତାଙ୍କ ପୂରା ପରିବାରକୁ ହତ୍ୟା କରିପାରିବେ।

ପଡ଼ୋଶୀମାନେ କହନ୍ତି ଯେ ସେହି ସମୟରେ ପ୍ରବଳ ଶବ୍ଦ ହେଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏତେ ବଡ଼ ଅଘଟଣ ଘଟିବ ବୋଲି କେହି ଭାବି ନଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୬ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ ୪୫ ବର୍ଷୀୟ ଅନୁରାଗ ସିଂହଙ୍କୁ ମାନସିକ ବିକାରଗ୍ରସ୍ତ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ପରିବାରକୁ ଉଚ୍ଛେଦ କରିବା ପରେ ଅନୁରାଗ ମଧ୍ୟ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ମା’ଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାରିବା ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହାତୁଡ଼ିରେ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ତାଙ୍କ ୩ ନିରୀହ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାତଉପରୁ ତଳକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା।

ଏହାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ନିଜକୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ସୀତାପୁର ଏସପି ଚକ୍ରେଶ ମିଶ୍ର ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି। ପାଲହାପୁରର ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସିଂହଙ୍କ ପୁଅ ଅନୁରାଗ ସିଂ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛି। ମୃତକମାନେ ହେଲେ ଅନୁରାଗର ମାଆ ସାବିତ୍ରୀ ଦେବୀ, ପତ୍ନୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସିଂହ, ଝିଅ ଅଶ୍ୱିନୀ, ଅର୍ନା ଓ ପୁଅ ଅନୁରାଗ। ଏମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ସେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଜୀବନ ହାରିଛି। ସକାଳେ ଏହି ଘଟଣା ଜଣାପଡ଼ିବା ପରେ ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳିଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏହି ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ସମଗ୍ର ଜିଲ୍ଲାରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି।

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.