fbpx

ଅନନ୍ତ ଏବଂ ରାଧିକାଙ୍କ ପ୍ରି-ୱେଡିଙ୍ଗ ସେରିମନି ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଅନ୍ନ ସେବା, ୫୧ ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ କରାଗଲା ନିମନ୍ତ୍ରଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ସାନପୁଅ ତଥା ଶିଳ୍ପପତି ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ରାଧିକାଙ୍କ ପ୍ରି-ୱେଡିଙ୍ଗ ପୂର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନ୍ନ ସେବାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ, ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ରାଧିକା ଏବଂ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନେ ଜାମନଗରର ରିଲାଏନ୍ସ ଜାମନଗର ନିକଟ ଜଗୱାଡ ଗ୍ରାମରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ପାରମ୍ପାରିକ ଗୁଜୁରାଟୀ ଖାଦ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରିଛନ୍ତି। ରାଧିକାଙ୍କ ମା, ଜେଜେମା ଏବଂ ପିତାମାତା, ବିରେନ୍ ଏବଂ ଶିଲା ମର୍ଚାଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ନ ସେବାରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅନ୍ନା ସେବା ସମୟରେ ପ୍ରାୟ ୫୧ ହଜାର ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ। ଏହି ସେବା ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଜାରି ରହିବ।

ଅନନ୍ତ ଏବଂ ରାଧିକାଙ୍କ ପ୍ରି-ୱେଡିଙ୍ଗ ସମାରୋହ ୧ ରୁ ୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଭାରତ ଏବଂ ବିଦେଶର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏଥିରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ଜଗତର ବଡ ନାମ ବ୍ୟତୀତ ରାଜନୀତି, କ୍ରୀଡା ଏବଂ ବଲିଉଡର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଛି। ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ଏହି ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବେ।

ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ଅନ୍ନା ସେବାଙ୍କୁ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ରାଧିକା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପ୍ରି-ୱେଡିଙ୍ଗ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଲୋଡିଛନ୍ତି। ଭୋଜନ ପରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକମାନେ ପାରମ୍ପାରିକ ଲୋକ ସଂଗୀତକୁ ଉପଭୋଗ କରିଛନ୍ତି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.