fbpx
BSKY
BJD MC SKY
BJD MS SKY

ବହୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେଉଛି ଲୁଣର ଏହି ଉପାୟ, ଚୁମ୍ବକ ପରି ଟାଣିବ ଧନ

ରୋଷେଇ ଘରେ ବ୍ୟବହୃତ ଅନେକ ଜିନିଷ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ । ଖାଦ୍ୟର ସ୍ୱାଦ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଲୁଣ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ । ଏଥି ସହିତ, ଜୀବନର ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଲୁଣର ଅନେକ ପ୍ରତିକାର ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି । ଲୁଣର ପ୍ରତିକାର ଅତି ଦ୍ରୁତ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ । ଟଙ୍କା ପାଇବା ଏବଂ ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଅନେକ ପଦକ୍ଷେପ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି । ଆସନ୍ତୁ ଲୁଣର ବିଶେଷ ଉପଚାର ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ।

ଲୁଣର ପ୍ରତିକାରକୁ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି। କୁହାଯାଏ ଯେ, ସମୁଦ୍ର ଲୁଣର ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରତିକାର ଘରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ନଷ୍ଟ କରିଥାଏ। ସମୁଦ୍ର ଲୁଣର ବ୍ୟବହାର ଘରେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଯୋଗକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଥାଏ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବ୍ୟକ୍ତିର ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯାଏ । ସମୁଦ୍ର ଲୁଣ ମଣିଷକୁ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ । ଲୁଣର ଏହି ଉପଚାର ବିଷୟରେ ଶିଖନ୍ତୁ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରେ ଥାଏ କିମ୍ବା ବିନା କାରଣରେ ଟଙ୍କା ହରାଇଥାଏ, ତେବେ ଏକ ଗ୍ଲାସରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି କରି ସେଥିରେ ସମୁଦ୍ର ଲୁଣ ପକାନ୍ତୁ । ଏହାପରେ, ସେହି ଗ୍ଲାସକୁ ଘରର ଦକ୍ଷିଣ-ପଶ୍ଚିମ କୋଣରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହି ପ୍ରତିକାର କରିବା ଦ୍ୱାରା, ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଥାଏ ।ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ, ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ ଏହି ଜଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଘରେ ଶାନ୍ତିର ଅନେକ ପଦକ୍ଷେପ ଲୁଣ ସାହାଯ୍ୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି । ଯଦି ଘରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଏବଂ ଟେନସନ ଥାଏ, ତେବେ ଘରର ବାଥରୁମରେ ଏକ ଗ୍ଲାସ ପାତ୍ରରେ ସମୁଦ୍ର ଲୁଣ ଭରନ୍ତୁ । ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ ଏହି ଲୁଣ ବଦଳାନ୍ତୁ । କେବଳ ସେତେବେଳେ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ ।

ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଋଣରେ ଅଟକି ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଆପଣଙ୍କୁ ଛାଡୁନାହିଁ, ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଋଣ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ଅନେକ ଉପାୟ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି । ଏଥିପାଇଁ ରବିବାର ଦିନ ଘର ପୋଛିବାବେଳେ ଏଥିରେ ଦୁଇ ଚାମଚ ସମୁଦ୍ର ଲୁଣ ମିଶାନ୍ତୁ । ଏହି ପ୍ରତିକାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ସେ ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଉପରେ ବାରମ୍ବାର ଖରାପ ନଜର ରହୁଛି, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ମନ୍ଦ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ ଗାଧୋଇବା ପାଣିରେ ଏକ ଚାମଚ ସମୁଦ୍ର ଲୁଣ ମିଶାନ୍ତୁ । ସପ୍ତାହରେ ଥରେ ଏହି ପ୍ରତିକାର କରନ୍ତୁ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏକ ଚାମଚ ସମୁଦ୍ର ଲୁଣକୁ ଏକ ଗ୍ଲାସ ପାଣିକୁ ପିଲାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରୁ ୭ଥର ବୁଲାଇ ବାହାରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହା ଆଖି ଦୃଷ୍ଟି ଦୂର କରିଥାଏ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.