fbpx
BSKY
BJD MC SKY
BJD MS SKY

ଗୋଚାଲାଣ କରୁଥିବା ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ହତ୍ୟା! ବଜରଙ୍ଗ ଦଳ ଉପରେ ଲାଗିଲା ଅଭିଯୋଗ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ହରିୟାଣାର ଭବାନୀରେ ଜଳୁଥିବା ବୋଲେରୋ ଜିପ୍‌ରେ ଦୁଇଟି କଙ୍କାଳ ମିଳିବା ପରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳିଯାଇଛି। ମୃତକଙ୍କ ନାସିର (୨୫) ଏବଂ ଜୁନାଦ (୩୫) ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଉଭୟ ରାଜସ୍ଥାନର ଭରତପୁରର ବାସିନ୍ଦା। ମୃତକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବଜରଙ୍ଗ ଦଳ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଭାରତପୁରରୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଭରତପୁରଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୨୦୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଭବାନୀରେ ଲୋହରୁ ଠାରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସମଗ୍ର ବିଷୟ ଗାଈ ଚୋରା କାରବାର ସହ ଜଡିତ। ତେବେ ଗୋଚାଲାଣ ହେଉଥିଲା ନା ନାହିଁ ତାହା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।

ହରିୟାଣା ଭବାନୀରେ ଜଳୁଥିବା ବୋଲେରୋ ଜିପ୍‌ରେ ଦୁଇ କଙ୍କାଳ ମିଳିଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନ କଲା, ଏହା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ଭରତପୁରର ଭୋପାଳଗଡର ଘାଟମି ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଖାଲିଦ ଗୋପାଳଗଡ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଖଲିଦଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ମୁତାବକ, ତାର ଦୁଇ ଭାଇ ଜୁନେଦ ଏବଂ ନାସିର ହରିୟାଣାର ଫିରୋଜପୁରରେ କୌଣସି କାମରେ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି କହିଲେ କି ବୋଲରରେ କିଛି ଲୋକେ ମାରପିଟ୍ କରିବା ସହ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଜଙ୍ଗଲ ଆଡ଼କୁ ନେଇଇଯାଇଥିଲେ । ସେ ଅନିଲ, ଶ୍ରୀକାନ୍ତ, ରିଙ୍କୁ ସୋନୀ, ଲୋକେଶ ସିଙ୍ଗଲା ଏବଂ ମୋନୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ସମସ୍ତେ ହରିୟାଣାର ବାସିନ୍ଦା ଏବଂ ବଜରଙ୍ଗ ଦଳ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ।

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.