fbpx
BJD SKY
BJD SKY

(Video) ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ହୋସ ଉଡିଯିବ, ଛୋଟ ପିଲାର ଏଭଳି ହରକତ ଦେଖି ସବୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

BJD

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସାପ ଏପରି ଏକ ପ୍ରାଣୀ ଯାହା ଦେଖିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଭୟଭୀତ ହେଇଉଠନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ।କେହି ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ସାପ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୁଅନ୍ତୁ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆଣିବା, ଛୁଇଁବା କିମ୍ବା ଧରି ରଖିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏପରି ଜଣେ ପିଲା ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ସାପକୁ ଦଉଡି ପରି ଟାଣି ନେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା,ଆଉ ଏହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା। ସାହସୀ ଶିଶୁର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ aviral_shukla5566 ରେ ଏହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲା ହାତରେ ସାପ ଧରି ବୁଲୁଥିଲା । ସତେ ଯେପରି ଏହା ଏକ ଦଉଡି କିମ୍ବା ଖେଳନା ଯାହା ସହିତ ସେ ବହୁତ ଖେଳିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ପିଲାଟି ସାପର ଲାଞ୍ଜ ଧରି ମନ୍ଦିର ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କଲା, ପୂଜାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ହଠାତ ସେହି ସ୍ଥାନ ଛାଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମହାଦେବଙ୍କର ଜଣେ ଭକ୍ତ।

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଏକ ଶିଶୁ ଏକ ବଡ ସାପର ଲାଞ୍ଜ ଧରି ଏକ ବିଷାକ୍ତ ସାପ ବଦଳରେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଦଉଡି ଧରି ବୁଲୁଛି ପରି ଲାଗୁଛି । ସେ ଖେଳଣା ପରି ସାପକୁ ଧରି ସିଧା ମନ୍ଦିରକୁ ନେଇଗଲେ। ତା’ପରେ ପିଲାଟିର ହାତରେ ଥିବା ସାପକୁ ଦେଖି ପୂଜାପାଠ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏତେ ଖରାପ ହୋଇଗଲା ଯେ ଭକ୍ତି ଛାଡି ସମସ୍ତେ ନିଜ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ଏହା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ସେମାନେ ଜୀବଜନ୍ତୁ କିଛି ଭି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ଭାବିବେ ନାହିଁ ତେଣୁ ଏହି ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ କଳାପ ଦେଖି ଆପଣ ଏଭଳି କିଛି ନକରିବା ଉଚିତ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.