fbpx
BJD SKY
BJD SKY

ଅଙ୍ଗୁର ଖୁଆଇବା ପାଇଁ କର୍ମଚାରୀ ନିଯୁକ୍ତ କରିବାକୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଲା ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ! ମିଳିବ ପ୍ରଚୁର ଦରମା

BJD

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ କିମ୍ବା ଖବରକାଗଜରେ ଆପଣ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖିଥିବେ ନିଶ୍ଚୟ। କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଏକ ଆଡ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କେହି ଏପରି ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖି ନଥିବେ। ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଅନେକ ଲୋକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଏଭଳି ଚାକିରି ପାଇଁ ଦରମା ପାଇବା ଅର୍ଥ ଜୀବନରେ ମଜା ଆସିଯିବ।

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ବିଜ୍ଞାପନ: ଲଣ୍ଡନର ଏକ ହାଇ-ଫାଇ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏପରି କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଅଙ୍ଗୁର ଖାଇବାକୁ କାମ କରିପାରିବେ। ‘ଦି ସନ୍’ରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବାଚାନାଲିଆ ନାମକ ଏହି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏହି ଚାକିରି ପାଇଁ ଖବରକାଗଜରେ ବିଜ୍ଞାପନ ମଧ୍ୟ ଛପାଇଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ…

ପ୍ରଚୁର ଦରମା ଏବଂ ସୁବିଧା ପାଇବେ: ଏହି ଚାକିରି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ଲାଟିନ୍ ଏବଂ ଗ୍ରୀକ୍ ଭାଷା ବୁଝି ପାରୁଥିବା ଉଚିତ୍। ଖବରକାଗଜରେ ମୁଦ୍ରିତ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ଅନୁଯାୟୀ, ଚାକିରି ପାଇଁ ମନୋନୀତ ବ୍ୟକ୍ତି ଭଲ ବେତନ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଏହି ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକରେ ମାନିକ୍ୟୁର, ଉତ୍ତମ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ମାଗଣା ମଦ ସାମିଲ।

ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଲେ ଲୋକେ: ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଅଙ୍ଗୁର ଖାଇବାକୁ ପଛର କାରଣ ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କୁ ରୋମ ଏବଂ ଗ୍ରୀସର ଗୌରବମାୟା ସମୟ ବିଷୟରେ ମନେ ପକାଇବା। ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଅନେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭିନ୍ନ ଏବଂ ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା। କେହି କେହି ଏହି ଧାରଣାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା ବେଳେ କେହି କେହି ଏହାକୁ ଅଦରକାରୀ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.