fbpx
BSKY
BJD MS SKY
BJD YOUTH SKY

ଜାଣନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ କେଉଁ ଗୁଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷୀତ କରିଥାଏ

ପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଟିପ୍ସ ସମ୍ପର୍କରେ କହିବୁ ଯାହାକୁ ଯୁବତୀମାନେ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହାଫଳରେ ଆପଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିଜ ଭଲପାଇବା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେବା ସହ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବେ ।
ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେଉଥିବା ଦରକାର


ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥାନ୍ତି ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ସମସ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ । କାହିଁକି ନା ଯୁବତୀମାନେ ଏହାଫଳରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଇମ୍ପ୍ରେସ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି ।
ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ମଜା କରିବା


ଯୁବତୀମାନେ ଏପରି ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥାନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍ କରାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୁବକଙ୍କ ନିକଟରେ ଏପରି କ୍ୱାଲିଟି ନଥାଏ । ତେଣୁ ଆପଣ ଯଦି କୌଣସି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥାନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କିଛି ସମୟରେ ମଜାକ୍ କରି ତାଙ୍କୁ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍ କରାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।
କେୟାରିଂ ନେଚର
ଯୁବତୀମାନେ ଏପରି ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷୀତ ହୁଅନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ଠିକ୍ ଭାବେ ରଖିପାରିବେ ବୋଲି ସେମାନେ ଭାବିଥାନ୍ତି । ଆପଣ ଯାହାକୁ ଭଲ ପାଉଥାନ୍ତି ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପସନ୍ଦ ନାପସନ୍ଦ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ଜ୍ଞାନ ରହିବା ଜରୁରୀ । ଯୁବତୀମାନେ ଯାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ ବୋଲି ସେମାନେ ଚାହାନ୍ତି ।
ପରିସ୍କାର ରୁହନ୍ତୁ, ଆଖପାଖ ସଫା ରଖନ୍ତୁ
ମଇଳା ତଥା ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନାଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ଘୃଣା କରିଥାନ୍ତି । ଖାସ୍ କରି ଯୁବତୀମାନେ ଅପରିସ୍କାରକୁ ଅଧିକ ଘୃଣା କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ପରିସ୍କାର ରହିବା ଅନେକ ପସନ୍ଦ । ତେଣୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ନିଜେ ପରିସ୍କାର ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ ଆଖପାଖ ପରିସ୍କାର ରଖନ୍ତୁ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.