fbpx
BSKY
BJD MC SKY
BJD YOUTH SKY

ପତ୍ନୀ ଆଲିଆଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଲେ ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ କହିଲେ ମୋର କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ …

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡର ଜଣେ ଆଗଧାଡିର ଅଭିନେତା ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଲିଆ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଘେରରେ ରହିଛନ୍ତି । ଆଲିଆ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ନୱାଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଯଦିଓ ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ କେବଳ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନୱାଜ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ନାହିଁ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନୱାଜ କହିଛନ୍ତି ସେ କେବଳ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇ ଅଧ୍ୟୟନ କରନ୍ତୁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଘଟିଛି ଏବଂ ସେ ଏଥିପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛନ୍ତି । ତେଣୁ, ତାଙ୍କର କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ନାହିଁ ଏବଂ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକେଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ।

ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ନୱାଜ କହିଛନ୍ତି, ‘ଗୁଜବ ସହିତ ତୁମେ କିଛି କରିପାରିବ ନାହିଁ । ଅତୀତରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଘଟିଛି ଯେ କେହି ଜାଣିଶୁଣି କାହାକୁ ଭିଲେନ୍ କରିବା ପାଇଁ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରାଯାଏ । ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ଗୁଜବ ବ୍ୟାପିଥାଏ, ଅନ୍ୟମାନେ ନିଆଁରେ ଘିଅ ଢ଼ାଳିବା ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ଆଉ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି। ଆଉ ସତ୍ୟ ପଦାକୁ ଆସିବା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସମାପ୍ତ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ତେବେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି କଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବେ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.