Video: ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହାର ନକରିବାରୁ ୨୫ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବତ୍ସ ହତ୍ୟା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଘଟଣା ସମୟର ଦୃଶ୍ୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ଦିଲ୍ଲୀର ସୁନ୍ଦର ନାଗରୀରେ ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ଛୁରୀରେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ରବିବାର ଦିନ ପୋଲିସ ଏହି ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଦୁଇ ଦିନିଆ ପୋଲିସ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୃତକଙ୍କ ସମାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହାର ନକରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ମନୀଷଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାମ ଫୈଜନ, ବିଲାଲ ଏବଂ ଅରମାନ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏହି ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିଭିନ୍ନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର। ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ସତର୍କତାମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ଭାବରେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି। ସୂଚନାନୁସାରେ, ସୁନ୍ଦର ନାଗ୍ରି ଅଞ୍ଚଳରେ ୨୫ ବର୍ଷିୟ ମନୀଷଙ୍କୁ ତିନି ଜଣ ଛୁରୀରେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଥିଲା ଯେ, ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକମାନେ ଦର୍ଶକ ହୋଇ ରହିଯାଇଛଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ଘଟଣାର ପୁରା ଭିଡିଓ ସେଠାରେ ଥିବା ଏକ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା।

ଶନିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ ସାତଟା ସମୟରେ ପୋଲିସ ଏକ PCR କଲ ପାଇଥିଲା ଯେ ସୁନ୍ଦର ନାଗ୍ରିରେ ଦୁଇରୁ ତିନି ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଛୁରାମାଡ଼ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମନୀଷ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ପୋଲିସ ମନୀଷଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସିଏସଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏକ ରାସ୍ତାରେ ଛୁରୀ ସାହାଯ୍ୟରେ ମନୀଷଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଚେୟାରରେ ବସିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସି ନଥିଲେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.