ରାଜରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଥିଲା ଚଳନ୍ତି ସ୍କୁଟିରେ ରୋମାନ୍ସ, ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଭାଇରଲ ଆଉ ତା’ପରେ …

ଲକ୍ଷ୍ନୌ:ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଚଳପ୍ରଚଳ ସ୍କୁଟିରେ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ରାଜଧାନୀ ରାସ୍ତାରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଅଶ୍ଳୀଳତା ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ହଜରତଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଝିଅଟି ନାବାଳକ ଅଟେ। ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ଅଶ୍ଳୀଳତା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା।

ବାସ୍ତବରେ, ଲକ୍ଷ୍ନୌର ହଜରତଗଞ୍ଜ ରେ ଜଣେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ଚଳପ୍ରଚଳ ସ୍କୁଟିରେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଭିଡିଓରେ ବାଳକ ଏକ ସ୍କୁଟି ଚଳାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଝିଅଟିକୁ କୋଳରେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଥିବାବେଳେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ହଜରତଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଏହାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଜୋନର ଡିସିପି ଅପର୍ଣ୍ଣା ରଜତ କୌଶିକ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ହଜରତଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆସିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ୨ ଟି ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି।
ବୁଧବାର ସକାଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାଳକକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଭିଡିଓ ଆଧାରରେ ହଜରତଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଧାରା ୨୯୪, ୨୭୯ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିକିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ସ୍କୁଟି ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ତେବେ ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନାବାଳିକା ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ସେୟାର କରି ନାହିଁ। ସୂଚନାମୁତାବକ ଯୁବକ- ଝିଅ ରୋମାନ୍ସର କୁ କିଛି ଲୋକ ମୋବାଇଲରେ କଏଦ କରିଥିଲେ। ପରେଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା । ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦମ୍ପତି ଏପରି ଲଜ୍ଜାଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ କରିବା ଠିକ ନୁହେଁ ଏହାସହ ଏହି କାମ କେବଳ ବିପଦଜନକ ନୁହେଁ, ବରଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ମଧ୍ୟ ଖୋଲା ଉଲ୍ଲଂଘନ ହେଇଥାଏ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.