Video: ମ୍ୟାଚ୍‌ ମଝିରେ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ‘କିସ୍’ କଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ପୂର୍ବରୁ ବେକକୁ ଧରିଥିଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ତୃତୀୟ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ମ୍ୟାଚରେ ଜିତିବାକୁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ଏହା ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୁଣି ଥରେ ରୋମାନ୍ସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ପ୍ରଥମ ଟି -୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ବେଳେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ବେକକୁ ଧରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଦୀନେଶ କାର୍ତିକଙ୍କୁ କିସ୍ ଦେଇଥିଲେ।

ଅଷ୍ଟମ ଓଭରରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ୧୦ ବଲରେ ୫ ରନ୍ କରି ଖେଳୁଥିଲେ। ଚହଲ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କୁ ବଲ୍ ବୋଲିଂ କରିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରଥମ ରନ୍ ପୁରଣ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ରନ୍ ସମୟରେ ଅକ୍ଷର ପଟେଲଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଥ୍ରୋ ତାଙ୍କୁ ଆଉଟ୍ କରିଦେଇଥିଲା। ୱିକେଟ୍ ପଛରେ କାର୍ତିକ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ।

ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ କ୍ରିଜରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ହାତ ଷ୍ଟମ୍ପରେ ବାଜି ଯାଇଥିଲା। ଯଦିଓ ଷ୍ଟମ୍ପରୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ ବେଲ ଗଳି ପଡିଥିଲା, ବଲ୍ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟମ୍ପକୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ବେଲକୁ ଗଳାଇ ଦେଇଥିଲା। ତେଣୁ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କୁ ଆଉଟ ଦିଆଗଲା। ଯଦି ଉଭୟ ବେଲ ଭୁଲ ବଶତଃ ଭୂମିରେ ପଡ଼ିଥାନ୍ତା, ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ବଞ୍ଚିଯାଇଥାନ୍ତେ। କାର୍ତିକଙ୍କ ଏହି ଅସାବଧାନତା ଉପରେ ରୋହିତ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଅମ୍ପାୟାର ଆଉଟ ଘୋଷିତ ହେବା ପରେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡରେ କିସ୍ କରିଥିଲେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.