fbpx

୪ ନଭେମ୍ବରରୁ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ ଖରାପ ଦିନ, ଶନିଙ୍କ ଗତି କରିଦେବ ସବୁ ନଷ୍ଟ

AAKASH

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା କୁହାଯାଏ କାରଣ ଶନି କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ଦିଅନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କୁ ବହୁତ ଭୟ କରନ୍ତି । ଯଦି ଶନି ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି ତା’ହେଲେ ସେ ଭୂମିରୁ ଆଣି ସିଂହାସନରେ ବସାନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେ ଲୋକକୁ ରାଜାରୁ ଭିକାରୀ ସଜାଇଦିଅନ୍ତି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶନି ବର୍ତ୍ତମାନ କୁମ୍ଭରେ ବକ୍ରି ହୋଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି । ୪ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୩ ରୁ ଶନି ଦିଗ ବଦଳାଇ ସିଧାସଳଖ ଗତି କରିବେ । ଶନିଙ୍କ ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ । ଏହାସହ ଶନିଙ୍କ ଗତି କେତେକ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ ।

କର୍କଟ-
ଶନିଙ୍କ ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କର୍କଟ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ । ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ । ଯଦି ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସେ, ସେଗୁଡିକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ତୁମକୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇପାରେ । ଯେପରି ଧନହାନି ନହୁଏ, ଏଥିପାଇଁ ସାବଧାନ ସହ କାରବାର କରିବା ଭଲ ।

ସିଂହ –
ଶନିଙ୍କ ଗତି ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ ଉପାୟରେ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ । ଏହି ଲୋକମାନେ ଆର୍ôଥକ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି । କ୍ୟାରିଅରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା କିଛି ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଇପାରେ । ମାନହାନି ହୋଇପାରେ । ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ନହୁଏ, ତାଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଜରୁରୀ । ଶାନ୍ତ ରୁହ ଏବଂ ଥଣ୍ଡା ମନ ସହିତ କାମ କର । ବିଶେଷ କରି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସାବଧାନତାର ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ । ଶନିଙ୍କୁ ପୂଜା କର ।

କୁମ୍ଭ –
ଶନିଙ୍କ ସାଢ଼େସାତୀ କୁମ୍ଭରେ ଚାଲିଛି, ତେଣୁ ଏହି ଲୋକମାନେ ଶନିକୁ ନେଇ ସମ୍ଭାଳି ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରନ୍ତି । ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ । ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ଶନି ଉପକାର :-

– ପ୍ରତି ଶନିବାର ଶନି ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସୋରିଷ ତେଲ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ ।
– ଶନିବାର ଦିନ ଓସ୍ତ ଗଛ ତଳେ ଏକ ସୋରିଷ ତେଲ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ, ତା’ପରେ ଗଛର ପରିକ୍ରମା କରନ୍ତୁ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.