ଅକ୍ଟୋବର ୧୮ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଛି ବିଶେଷ ଯୋଗ, ୪ ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଖୋଲିବ ପ୍ରଗତିର ସୁଯୋଗ

ଅକ୍ଟୋବରରେ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତିନୋଟି ଗ୍ରହ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ବୁଧ ଏବଂ ଶୁକ୍ର କନ୍ୟା ରାଶିରେ ରହିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଏହି ରାଶିରେ ଅନେକ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଯଦି ବୁଧ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସମାନ ସଙ୍କେତରେ ଗତି କରନ୍ତି, ତେବେ ବୁଦ୍ଧରାଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ। ବୁଦ୍ଧ ଦେବଙ୍କୁ ପ୍ରିନ୍ସ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। ଯେତେବେଳେ ବୁଧ ଶୁଭ ଅଟେ, ବ୍ୟକ୍ତି ଭାଗ୍ୟବାନ ହୁଏ। ବୁଧ ୧୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ୧୮ ଅକ୍ଟୋବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶିରେ ରହିବ। ଏହି ଯୋଗ ଅନେକ ରାଶି ପାଇଁ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଖୋଲିବ। ମେଷ, ମିଥୁନ, କୁମାରୀ, ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଅକ୍ଟୋବରରେ ଏହି ଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। ଆପଣ ଜମି ଏବଂ ଯାନ ମଧ୍ୟ କିଣି ପାରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଉପକୃତ କରିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏଥର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି।

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଦ୍ଧରାଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି- ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ହୋଇପାରେ। ମାସର ଆରମ୍ଭରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ। ଏହି ମାସରେ କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ।

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.