fbpx
BSKY
BJD MC SKY
BJD MS SKY

ଆଜି ବିଗ ବସ୍ ସିଜନ ୧୬ର ଫାଇନାଲ, ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୬ ର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସିଜନ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫାଇନାଲ୍ ପାଇଁ ସମୟ ଆସିଛି । ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏହି ଶୋ’ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୁଦାୟ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ବାକି ରହିଛନ୍ତି, ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଚଳିତ ବର୍ଷର ବିଗ୍ ବସ୍ ଟ୍ରଫିକୁ ଘରକୁ ନେଇଯିବେ। ଏହି ସମୟରେ ଫାଇନାଲିଷ୍ଟଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଶୋ’ରେ ଟ୍ରଫି ପାଇଁ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚହର ଚୌଧୁରୀ, ଏମସି ଷ୍ଟାନ୍, ଶିବ ଠାକରେ, ଅର୍ଚ୍ଚନା ଗୌତମ ଏବଂ ଶାଲିନ୍ ଭାନୋଟ।

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ହେଉଥିବା ଫାଇନାଲ୍ ଆଜି ରାତିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ । ସୋ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏବଂ ଅନେକ ଟିଭି ତାରକା ସେମାନଙ୍କର ରାୟ ଦେଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ଅଟନ୍ତି । ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୬ ବିଜେତା ଘୋଷଣା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫାଇନାଲ୍ ଶେଷ ହୋଇନାହିଁ, ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଏହି ସୋ ଏବଂ ଫାଇନାଲ୍ ବିଷୟରେ କେଉଁ ନୂଆ ଅପଡେଟ୍ ଆସୁଛି ।

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାରତୀ ସିଂ କୃଷ୍ଣ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ-ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ତିନି ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ନାମିତ କରିଛନ୍ତି। ନାମ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଭିଡିଓକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖନ୍ତୁ ।

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ETimes (@etimes)

ସମସ୍ତେ ବିଗ୍ ବସ୍ 16 ର ବିଜେତାଙ୍କ ନାମ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ । ଅନେକ ତାରକା ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ଯେ, ଏଥର ବିଜେତା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚହର ଚୌଧୁରୀ ହେବେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.