fbpx

Adani Group କରିବ ୟୁପିଆଇ-ଡିଜିଟାଲ ପେମେଣ୍ଟ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ବିଜନେସରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି, ଜାଣନ୍ତୁ ଡିଟେଲ୍ସ

AAKASH

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶର ବଡ଼ ଶିଳ୍ପ ଗୋଷ୍ଠୀ ଅଦାନୀ ଗ୍ରୁପ ୟୁପିଆଇ, ଡିଜିଟାଲ ପେମେଣ୍ଟ, କ୍ରେଡିଟକାର୍ଡ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଇ-କମର୍ସ ଏବଂ ପେମେଣ୍ଟ ବିଜନେସରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି । ଦୁନିଆରେ ଅଧିକ ଜନସଂଖ୍ୟା ଦେଶରେ ଗୁଗୁଲ ଏବଂ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀଜ ପରି କମ୍ପାନୀମାନଙ୍କ ସହ କମ୍ପିଟିସନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଡିଜିଟାଲ ବିଜନେସର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛି ଅଦାନୀ ଗ୍ରୁପ୍ । ସୂଚନା ମୁତାବକ, କମ୍ପାନୀର ଏହି ପ୍ଲାନିଙ୍ଗ ଗ୍ରୁପର ବାଣିଜ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ବଜାରରେ ସାମ୍ନା କରୁଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖିଛି ।

ଖବର ମୁତାବକ, କମ୍ପାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତର ସର୍ବବ୍ୟାପୀ ସାର୍ବଜନୀନ ଡିଜିଟାଲ ପେମେଣ୍ଟ ନେଟ୍ରିୱର୍କ, ୟୁନିଫାଏଡ ପେମେଣ୍ଟ ଇଣ୍ଟରଫେଓ ଉପରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଲାଇସେନ୍ସ ପାଇଁ ଆପ୍ଲାଏ କରିବା ଉପରେ ବିଚାର କରୁଛି ଏବଂ ସହ-ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ଅଦାନୀ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ପାଇଁ ପ୍ରଥମରୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିବା ଯୋଜନାମାନକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ଲାଗି ବ୍ୟାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛି । ଏହି ମାମଲା ସହ ଜଡିତ ସୂତ୍ର ମୁତାବକ କମ୍ପାନୀ ଭାରତର ଅଗ୍ରଗତି, ସରକାର ସମର୍ଥିତ ସାର୍ବଜନୀନ ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ, ଓପନ ନେଟ୍ରିୱର୍କ ଫର ଡିଜିଟାଲ କମର୍ସର ମାଧ୍ୟମରେ ଅନଲାଇନ ସପିଂର ଦାଖଲ କରିବା ପାଇଁ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.