fbpx

Amul କମ୍ପାନୀ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରତି ମାସରେ ଆୟ କରନ୍ତୁ ୫ ରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ :ଚାକିରି ଅପେକ୍ଷା ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ, କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ସଠିକ୍ ଦିଗ ଦରକାର । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ପ୍ରତି ମାସରେ ୫ ରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଦୁଗ୍ଧଜାତ ଦ୍ରବ୍ୟ ନିର୍ମାତା ଅମୁଲ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସୁଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି (ଅମୁଲ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍) ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଳ୍ପ ଅଟେ ।

କେତେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ?
ଆପଣ ଏହି ବ୍ୟବସାୟକୁ ୨ଉପାୟରେ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ । ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଅମୁଲ ଆଉଟଲେଟ୍ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ୨ଲକ୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଏଥି ସହିତ, ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୫ ଲକ୍ଷ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ । ସେହି ସମୟରେ, ଏହା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭରେ କିଛି ପରିମାଣର ସୁରକ୍ଷା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ପ୍ରାୟ ୨୫୦୦୦ ରୁ ୫୦,୦୦୦ କୁ ସୁରକ୍ଷା ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ଆୟ କିପରି ହେବ?
ଯଦି ଆମେ ରୋଜଗାର ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ଅମୁଲ ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ କମିଶନ ପାଆନ୍ତି । ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଦୁଗ୍ଧ ପ୍ୟାକେଟରେ ୨.୫ ପ୍ରତିଶତ କମିଶନ, ଦୁଗ୍ଧଜାତ ଦ୍ରବ୍ୟରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ, ଆଇସ୍କ୍ରିମରେ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଶନ ଉପଲବ୍ଧ । ସେହିଭଳି, ବିଭିନ୍ନ ଉତ୍ପାଦଗୁଡ଼ିକରେ କମିଶନ ହାର ଭିନ୍ନ ଅଟେ । ରେସିପି ଆଧାରିତ ଆଇସ୍କ୍ରିମ୍, ଶେକ୍, ପିଜା, ସାଣ୍ଡୱିଚ୍, ଗରମ ଚକୋଲେଟ୍ ପାନ ଉପରେ ଆପଣ ୫୦% କମିଶନ ପାଇବେ ।

କେତେ ସ୍ଥାନ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ?
ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାୟ ୧୫୦ ବର୍ଗଫୁଟ ସ୍ଥାନ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ଅମୁଲ ଆଉଟଲେଟ୍ ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଆଇସ୍କ୍ରିମ୍ ପାର୍ଲର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ବର୍ଗଫୁଟ ସ୍ଥାନ ରହିବା ଉଚିତ ।

ଆପଣ କେଉଁଠାରୁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ?
ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସିଆଲ୍ ମେଲ୍ [email protected] କୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ। ଏଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ http://amul.com/m/amul ସ୍କୁପିଂ ପାର୍ଲର । ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ ।

୫ ରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୋଜଗାର  :ଅମୁଲ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରତି ମାସରେ ପ୍ରାୟ ୫ ରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବିକ୍ରି ହୋଇପାରିବ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.