fbpx

‘ଟାଇଗର ୩’ରେ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଛି ସେନାଙ୍କ ଅସଲି ଅସ୍ତ୍ର, ଖୁଲାସା କଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମନୀଷ ଶର୍ମା

AAKASH

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦୀପାବଳିର ପର୍ବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଉତ୍ସବକୁ ନେଇ ଯେତିକି ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଟାଇଗର ୩’ କୁ ନେଇ ଲୋକେ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସଲମାନ RAW ଏଜେଣ୍ଟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ।

ମନୀଷ ଶର୍ମାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ଟାଇଗର ୩’ , ‘ଏକ ଥା ଟାଇଗର ‘, ‘ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହୈ’, ‘ୱାର’ ଏବଂ ‘ପଠାନ’ ପରେ YRF ଗୁପ୍ତଚର ୟୁନିଭର୍ସର ଏହା ହେଉଛି ପଞ୍ଚମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର। ପୂର୍ବର ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହୋଇଆସୁଛି। ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ମନୀଷ ଶର୍ମା ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

‘ଟାଇଗର ୩’ ‘ବର୍ଷର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମନୀଷ ଶର୍ମା ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଆକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ସୈନ୍ୟବାହିନୀ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହୃତ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି। ୟଶ ରାଜ ଫିଲ୍ମସ୍ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଏକ ସ୍କେଲ୍ ହାସଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ।

ମନୀଷ ଶର୍ମା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରୁଥିଲୁ, ଆମ ମନରେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଥିଲା – ସ୍କେଲ। ଗୋଟିଏ ଆକ୍ସନ୍ କ୍ରମରେ ଆମେ ଅନେକ ଟ୍ୟାଙ୍କ, ଚପର ବନ୍ଧୁକ, ବାଲିଷ୍ଟିକ୍ କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ର ଏବଂ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଗୁଳି ବ୍ୟବହାର କରିଛୁ। ଏହି ବିସ୍ଫୋରକ ଟାଇଗର ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାବେଳେ ଆମେ ଦୁନିଆର ସୈନ୍ୟବାହିନୀ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହୃତ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛୁ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.