BSNL ରେ ୧୦୦ ଟି ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାହାରିଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଯଦି ଆପଣ ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଆସିଛି। ଭରତ ସଞ୍ଚାର ନିଗମ ଲିମିଟେଡ୍/ବିଏସ୍ଏନ୍ଏଲ୍ ଆପ୍ରେଣ୍ଟିସ୍ ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆବେଦନଗୁଡ଼ିକ ଅନଲାଇନ୍ ମୋଡ୍ ରେ ହେବ। ଏହି ନିଯୁକ୍ତିରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ସମସ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ mhrdnats.gov.in ରେ ଭରତ ସଞ୍ଚାର ନିଗମ ଲିମିଟେଡର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ନିଜର ଆବେଦନ ଦାଖଲ କରିପାରିବେ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜାଣିବା …

କେଉଁମାନେ ଆବେଦନ କରିପାରିବ?
ଭରତ ସଞ୍ଚାର ନିଗମ ଲିମିଟେଡ୍ ଦ୍ୱାରା ଜାରି ହୋଇଥିବା ଆପ୍ରେଣ୍ଟିସ୍ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରୁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ କିମ୍ବା ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଏବଂ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ ବୈଷୟିକ ଆପ୍ରେଣ୍ଟିସ୍ର ଡିଗ୍ରୀ/ଗ୍ରାଜୁଏଟ୍ (ବୈଷୟିକ/ଅଣ-ବୈଷୟିକ) ରହିବା ଉଚିତ୍। / ଡିପ୍ଲୋମା ପାସ କରିଥିବା ଆଶାୟୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ।

ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ।
ଈଝଘଖ ରେ ଆପ୍ରେଣ୍ଟିସ୍ ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏଥି ସହିତ, ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ ଅଗଷ୍ଟ ୨୯, ୨୦୨୨ ରେ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଛି। ଆଗ୍ରହୀ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଶେଷ ତାରିଖ ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କର ଆବେଦନ ପୂରଣ କରିବା ଉଚିତ୍। ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଆବେଦନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସରକାରୀ ୱେବସାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି।

କିପରି ଚୟନ କରାଯିବ?
ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରୁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଆବେଦନକୁ ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ କରି ଚୟନ କରାଯିବ। ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଖାଲିଥିବା ପଦ ସଂଖ୍ୟା ୧୦୦ ରହିଛି। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି କର୍ଣ୍ଣାଟକ ସର୍କଲ ପାଇଁ ହେବ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.