ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ MMS ମାମଲା ; ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ କରିବାକୁ ଆସୁଛି ଧମକ

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼: ଦିନ କୁ ଦିନ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଏମଏମଏସ ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଝିଅମାନେ ନିରନ୍ତର ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଲଢୁଥିବା ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ବାର୍ତ୍ତା ପାଇବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲାଣି । ଯେଉଁଥିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବ ବୋଲି ଧମକ ଦିଆଯାଉଛି। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ଅନେକ ଝିଅଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ତାଙ୍କର ଜଣେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇଥିଲେ। ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସାଥୀ ଭିଡିଓକୁ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇ ଭାଇରାଲ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଏହା ମଧ୍ୟ ମୋବାଇଲରେ ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ଭିଡିଓ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ପଠାଯାଇଥିଲା।ଏହି ପୁରା ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଶରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଧମକ ଦେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ଗିରଫ ଛାତ୍ରୀର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ନାମ ବର୍ତ୍ତମାନ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି, ଯିଏ ଅନ୍ୟ ଝିଅ ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ ନକରିବାକୁ ଧମକ ଦେଉଛି ଏବଂ ଭୟଙ୍କର ପରିଣାମ ବିଷୟରେ ଚେତାବନୀ ଜାରି ରଖିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଚାଟ୍ ଆଉ ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଏଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଯେଉଁ କେସ କରିଛନ୍ତି ତାକୁ କାଢି ନିଅନ୍ତୁ ନଚେତ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ରହିଛି ସେ ତାଙ୍କୁ ଭାଇରାଲ କରି ଦେବେ । ତେବେ ଏହି ଧମକ ପୁର୍ଣ୍ଣ କଥା ଶୁଣି ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଚିତିନ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ସର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସହିତ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ଏହା ସହିତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନେ ହଷ୍ଟେଲ ୱାର୍ଡେନର ନମ୍ବର ଭାଇରାଲ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଯଥା ଶୀଘ୍ର ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ଏହି ଘଟଣାକୁ ରଫା ଦଫା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବେଳେ ଏହି ଘଟଣାରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗମ୍ଭୀର ହେବାକୁ ଲାଗିଲାଣି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.