CSIR- CSMCRI ବାହାରିଲା ନିଯୁକ୍ତିର ସୁଯୋଗ , ଶୀଘ୍ର କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

CSIR- କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଲୁଣ ଏବଂ ସାମୁଦ୍ରିକ କେମିକାଲ୍ସ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ (CSMCRI) ବିଭିନ୍ନ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଆପ୍ରେଣ୍ଟିସ୍ ପଦ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ CSIR- CSMCRI csmcri.res.in ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ସିଧାସଳଖ ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ https://www.csmcri.res.in/। ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ https://www.csmcri.res.in/node/8932 ମାଧ୍ୟମରେ ଅଫିସିଆଲ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି (CSIR- CSMCRI ନିଯୁକ୍ତି 2022) ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସମୁଦାୟ ୩୬ଟି ପଦବୀ ପୂରଣ ହେବ।

CSIR- CSMCRI୨୦୨୨ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ: ତେବେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ: ୩୦ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୨ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି।
ଏଥି ମାଧ୍ୟମରେ ମୋଟ ୩୬ଟି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକରେ ଭରଣ କରାଯିବ ।

ନିମ୍ନ ଲିଖିତ ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ :
ଫିଟର୍ – ୦୧
ବୈଦ୍ୟୁତିକ -୦୩
କାର୍ପେଟର – ୦୧
ପ୍ଲମ୍ବର -୦୧
ଯନ୍ତ୍ର ମେକାନିକ୍ -୦୨
ରେଫ୍ରିଜରେଜେସନ୍ ଏବଂ ଏୟାର କଣ୍ଡିସିନର -୦୪ ଜ୍ଝ
ଡ୍ରାଫ୍ଟମ୍ୟାନ୍ (ସିଭିଲ୍) -୦୧
ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ମେକାନିକ୍ -୦୨
କମ୍ପୁଟର ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଅପରେଟର -୧୫
ଟର୍ନର -୧
ୱେଲଡର୍ – ୦୧
ମେକାନିକାଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ -୦୩
ସିଭିଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ -୦୧

CSIR- CSMCRI ୨୦୨୨ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡ :

ଫିଟର, ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ୍, କାର୍ପେଟର, ପ୍ଲମ୍ବର, ଇନଷ୍ଟ୍ରୁମେଣ୍ଟ୍ ମେକାନିକ୍, ରେଫ୍ରିଜରେଜେସନ୍ ଏବଂ ଏୟାର କଣ୍ଡିସନର, ଡ୍ରାଫ୍ଟମ୍ୟାନ୍ (ସିଭିଲ୍), ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ମେକାନିକ୍, କମ୍ପୁଟର ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଅପରେଟର, ଟର୍ନର, ୱେଲଡର- ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବାଣିଜ୍ୟରେ ଆଇଟିଆଇ (ITI )ଧାରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ।
ମେକାନିକାଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ- ମେକାନିକାଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ ଡିପ୍ଲୋମା ରହିବା ଜରୁରୀ ।
ସିଭିଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ- ସିଭିଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ ଡିପ୍ଲୋମା ରହିବା ଜରୁରୀ ।

CSIR- CSMCRI୨୦୨୨ ନିଯୁକ୍ତିପାଇଁ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୂଚନା :ଆଗ୍ରହୀ ତଥା ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଆପ୍ରେଣ୍ଟିସିପ୍ ପୋର୍ଟାଲ୍ (ୱେବସାଇଟ୍) ରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇପାରିବେ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରୋ-ଫର୍ମରେ ସେମାନଙ୍କର ଆବେଦନଗୁଡିକ ୩୦ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୨ କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଷ୍ଠାନର ନିଯୁକ୍ତି କକ୍ଷରେ ଦାଖଲ କରିପାରିବେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.