fbpx
BJD SKY
BJD SKY

ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଜିନିଷ କାହାଠାରୁ ଧାର ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଜୀବନ ସାରା ହୋଇଯିବେ ନିର୍ଭଳଶୀଳ

BJD

ସାଧାରଣତଃ ସାଙ୍ଗ ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଜିନିଷ ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ହୋଇଥାଏ । କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହା ଏକ ଅଭ୍ୟାସରେ ମଧ୍ୟ ପରିଣତ ହୋଇଯାଏ । ହେଲେ ଜ୍ୟେତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ଏପରି ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଧାର ନେବା ଦ୍ୱାରା ତାହା ବ୍ୟାଡ୍ ଲକ ହୋଇଥାଏ । ଏପରି ମଧ୍ୟ କଥା ରହିଛି ଯେ, ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ସିଏ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଜିନିଷରେ ଯୋଡି ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ସେ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ସେହି ଜିନିଷ ଦେଉଛି ତେବେ ତାର ଭାଗ୍ୟକୁ ସେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଦେଇଦେଲା । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଧାର ଦେବା ଦରକାର ବା ଧାର ନେବା ଦରକାର ।

ଘଣ୍ଟା: ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଯଦି ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକତା ପଡ଼ିବାରୁ କାହା ଘଣ୍ଟା ନେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଶୁଭ ବୋଲି ଧରାଯାଏ ନାହିଁ । ପ୍ରକୃତରେ ଘଣ୍ଟାର କାମ ନୁହେଁ କେବଳ ଟାଇମ କହିବା,ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଯାଏ । ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ, ଅନ୍ୟର ଘଣ୍ଟା ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ।

ବସ୍ତ୍ର: ଧାର୍ମିକ ବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଯାୟୀ, ନିଜ ପୋଷାକ କାହାକୁ ଧାର ଦେବ ନାହିଁ କିମ୍ବା କାହାଠାରୁ ନେବ ନାହିଁ । କାହାଠାରୁ ପୋଷାକ ଋଣ ନେବାବେଳେ, ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ପୋଷାକ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ସହିତ ଜଡିତ ଏବଂ ଋଣ ପରିଧାନ କରିବା ବ୍ୟକ୍ତିର ଶୁକ୍ରକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିଥାଏ । ଏହା ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିପାରେ।

କଲମ– ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କେହି କଲମ ଦେବା କିମ୍ବା ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏହିପରି ଜିନିଷ ଆମ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଜଡିତ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ, ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ କଲମ ଦେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଜର ତାଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି , ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅନ୍ୟ କେହି ଆପଣଙ୍କ କର୍ମର ଫଳ ପାଇବ ।

ମୁଦି – ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, କେହି କାହାର ମୁଦି ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ ।

ଜୋତା ଏବଂ ଚପଲ– କେବେବି ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଜୋତା ଏବଂ ଚପଲ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଜୋତା ଏବଂ ଚପଲ ଧାର କରି ଆମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ନିଜ ଉପରେ ନେଇଥାଉ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.