fbpx

IDBI ବ୍ୟାଙ୍କ ଲିମିଟେଡରେ ଅଫିସର ପଦ ପାଇଁ ବାହାରିଲା ନିଯୁକ୍ତିର ସୁଯୋଗ, ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନରେ ତୁରନ୍ତ କରନ୍ତୁ ଯାଞ୍ଚ

AAKASH

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଇଡିବିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲିମିଟେଡରେ କ୍ୟାଡର ଅଫିସର ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ idbibank.in ରେ IDBI ର ଅଫିସିଆଲ୍ ସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଫେବୃଆରୀ ୨୧ ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩, ୨୦୨୩ ରେ ଶେଷ ହେବ। ପ୍ରକାଶିତ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ, IDBI ଗ୍ରୁପ୍ ବି, ସି ଏବଂ ଡି ପଦବୀ (IDBI ନିଯୁକ୍ତି 2023) ପାଇଁ ମୋଟ ୧୧୪ ଟି ପଦବୀ ଘୋଷଣା କରିଛି।

ପଦବୀ :
ପରିଚାଳକ: ୪୨ ଟି ପୋଷ୍ଟ
ସହକାରୀ ଜେନେରାଲ୍ ମ୍ୟାନେଜର: ୨୯ ଟି ପୋଷ୍ଟ
ଡେପୁଟି ଜେନେରାଲ୍ ମ୍ୟାନେଜର: ୧୦ ଟି ପୋଷ୍ଟ

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ : ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରଦାନ ତାରିଖ: ୧୫ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୩
ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ: ୨୧ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୩
ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ: ୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୩

ଦକ୍ଷତା :ସରକାରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ପରି ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୋଗ୍ୟତା ହାସଲ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

ବୟସ : ଡେପୁଟି ଜେନେରାଲ୍ ମ୍ୟାନେଜର (ଡିଜିଏମ୍) (ବୟସ ଡି) ପାଇଁ ବୟସ ସୀମା: ସର୍ବନିମ୍ନ ୩୫ ବର୍ଷ ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ୪୫ ବର୍ଷ
ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଜେନେରାଲ୍ ମ୍ୟାନେଜର (ଏଜିଏମ୍) (ଗ୍ରେଡ୍ ସି) ପାଇଁ ବୟସ ସୀମା: ସର୍ବନିମ୍ନ ୨୮ ବର୍ଷ ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ୪୦ ବର୍ଷ
ପରିଚାଳକ (ଗ୍ରେଡ୍ ବି): ସର୍ବନିମ୍ନ ୨୫ ବର୍ଷ ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ୩୫ ବର୍ଷ

ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ :Gen / OBC / EWS ପାଇଁ ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ: ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା
SC / ST ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ: ୨୦୦ ଟଙ୍କା

ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା:ଉପରୋକ୍ତ ପୋଷ୍ଟ / ଗୁଡିକ ପାଇଁ ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଆବେଦନ ଫର୍ମରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦ୍ୱାରା ଘୋଷିତ ବୟସ, ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଭିଜ୍ଞତା ଇତ୍ୟାଦିର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡର ପ୍ରାଥମିକ ଯାଞ୍ଚ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବ। ପ୍ରାଥମିକ ସ୍କ୍ରିନିଂ ପରେ ଏବଂ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକର ଯାଞ୍ଚ ହେବ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.