fbpx
BSKY
BJD MC SKY
BJD MS SKY

ପୁଣି ସିରିଜ ଗୁଳି ବିନିମୟରେ କମ୍ପିଲା ଆମେରିକା, ୬ ନିହତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆମେରିକାର ପୁଣି ଥରେ ସିରିଜ ଗୁଳି ବିନିମୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ମିସିସିପିର ଟେଟ୍ କାଉଣ୍ଟିରେ ଏହି ସିରିଜ ଫାୟାରିଙ୍ଗରେ ଅତି କମରେ ୬ ଜଣ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଆରକାବୁଟଲା ରୋଡରେ ଥିବା ଦୋକାନ ଭିତରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ସେଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଆରକାବୁଟଲା ଡ୍ୟାମ ରୋଡରେ ଥିବା ଏକ ଘର ଭିତରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି। ଏହି ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରାଯାଇଛି କି ନାହିଁ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ।

ସିଏନ୍ଏନ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଟେଟ କାଉଣ୍ଟି ଡେପୁଟି ଡେପୁଟି ଆରକାବୁଟଲା ଡ୍ୟାମ୍ ରୋଡରେ ଏକ ଗାଡି ଭିତରେ ଜଣେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ପରିଚୟ ଜଣାପଡିନାହିଁ। ଏହି ଗିରଫ ପରେ ପୋଲିସ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗୋଟିଏ ଘର ଭିତରେ ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଆରକାବୁଟଲା ଡ୍ୟାମ ରୋଡରେ ଥିବା ଘର ବାହାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ମିସିସିପି ଗଭର୍ନର ଟେଟ୍ ରିଭସ୍ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଗୁଳି ବିନିମୟ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ଏବଂ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘଟଣାର ଦାୟୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନ୍ତ ଧରାପଡିଛନ୍ତି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.