fbpx

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୩ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ, ନୋଟ୍ ଗଣି ଗଣି ଥକିଯିବେ

AAKASH

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୩ ମାସ ଅନେକ ଉପାୟରେ ଖାସ୍ । ଏହି ମାସରେ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହମାନେ ଗମନାଗମନ କରୁଛନ୍ତି । ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏବଂ ଧନ ଦେବ କୁବେରଙ୍କ ମହାପର୍ବ ଧନତେରସ ଓ ଦିପାବଳୀ ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରାଯିବ । ଯାହାଫଳରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏବଂ କୁବେର ଦେବଙ୍କ କୃପା ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ନଭେମ୍ବର ମାସ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର । ମାସିକ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ନଭେମ୍ବର ଏହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲକି ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇବେ ।

ମେଷ:-
ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଆପଣ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇବେ । ଏହା ସହ ବିପୁଳ ଧନ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ । ଆପଣ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଅଧିକାର ପାଇବ । କିନ୍ତୁ କାରବାର ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ।

ବୃଷ:-
ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ମାସରେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇବେ । ନୂଆ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଆପଣ ହଠାତ୍ ଏକ ବଡ ପଦ ଏବଂ ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି । ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସାଥୀ ପାଇପାରିବେ । ବିବାହ ସ୍ଥିର ହେବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ।

କନ୍ୟା:-
ନଭେମ୍ବର ମାସ କନ୍ୟା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର । ଆପଣ ନିଜ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ । ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିବେ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିଚାରକୁ ନେଇ ଦାୟିତ୍ୱ ବଢ଼ିପାରେ । ତେଣୁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ନିବେଶରୁ ଲାଭ ମିଳିବ । ଆର୍ôଥକ ପରିସ୍ଥିତି ଅଧିକ ମଜଭୁତ ହୋଇପାରେ ।

ତୁଳା:-
ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶୁଭ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଚାରିଆଡେ ସୁଖର ମାହୋଲ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଏକ ବଡ଼ ପଦବୀ ଏବଂ ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ମିଳିପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟ ଜୀବନ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ । ସେଠାରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବିକାଶ ହେବ ।

ମୀନ:-
ଧନ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବାର ଅପେକ୍ଷା ସମାପ୍ତ ହେବ । ଆପଣ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଆର୍ôଥକ ଲାଭ ହେବ । କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟତୀତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ନୂଆ ନିବେଶରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ସମୟ ସଞ୍ଚୟ କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.