ମନ୍ଦିର ଗଲା ବେଳେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଝାମ୍ପି ବସିଲେ ୬ ଯୌନ ପିପାଶୁ ରାକ୍ଷସ , ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘର ଉପରେ SDPO ଚଢ଼େଇଲେ ବୁଲଡୋଜର

ରେୱା: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରେୱା ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ୬ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ରେୱା ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ଅନିଲ ସୋନକର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘଟଣା ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୭୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୭ ରେ ଘଟିଥିଲା। ପୀଡିତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଦେଖିବା ପରେ ଦୁହେଁ ବସି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ୬ ଜଣ ଯୁବକ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେ ଝିଅ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

ଅତିରିକ୍ତ ଏସପି ଅନିଲ ସୋନକର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ଜଳପ୍ରପାତକୁ ଟାଣି ନେଇ ସେଠାରେ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲା। ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଝିଅର ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ନାବାଳିକାକୁ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ ଛଡ଼ାଯାଇଥିଲା। ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପୋଲିସ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା। ଝିଅଟିର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ଅତିରିକ୍ତ ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡବିଧି ସଂହିତା (ଆଇପିସି) ର ଧାରା ୩୭୬-ଡି (ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ବଳାତ୍କାର), ୩୯୫ (ଡକାୟତି ), ୫୦୬ (ଭୟ) ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଯୌନ ଅପରାଧ ଅଧିନିୟମରୁ ପୋଲିସ ବୁକ୍ କରିଛି। କେସ୍ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି, ଏହି ମାମଲାରେ ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଳାତକ ଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି। ଅନିଲ ସୋନକର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨ ନାବାଳକ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.