ଆସିଲା ଧମାକାଦାର ଅଫର୍; ଟ୍ରେନ୍ ଟିକେଟ୍ ଠାରୁ ଶସ୍ତା ହେଲା ପ୍ଲେନ୍ ଟିକେଟ୍!

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ତେବେ ଆପଣ ଟ୍ରେନ୍ ଏବଂ ବସରେ ଯାତ୍ରା କରି ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ଲେନରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି , ତାହାଲେ ଆପଣ ଏବେ ଖବୁ ସସ୍ତାରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ପାରବେ । କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟ୍ରେନ୍ ଟିକେଟ୍ ଠାରୁ ସସ୍ତା ପ୍ଲେନ୍ ଟିକେଟ୍ ହୋଇଛି । ପ୍ରକୃତରେ ଏୟାର ଲାଇନ୍ କମ୍ପାନୀ ସ୍ପାଇୟ୍ ଜେଟ୍ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଫର ଆଣିଛି । ଫଳରେ ଆପଣ ମାତ୍ର ୧୨୨୬ ଟଙ୍କାରେ ଟିକେଟ୍ ବୁକ କରି ପାରିବେ । ତେବେ ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍ ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ବିମାନ ଟିକେଟ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଏହି ଅଫର ଅନୁଯାୟୀ ବୁକ୍ ହୋଇଥିବା ଟିକେଟ୍ ଉପରେ ଆପଣ ୨୪ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୩ ରୁ ୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ ।

ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ ଏବଂ ଭ୍ରମଣ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ: ସ୍ପାଇସଜେଟ୍ ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଲେଖିଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଘରୋଇ ବିମାନ ଯାତ୍ରା ମାତ୍ର ୧୧୨୬ ଟଙ୍କା କରିପାରିବେ। ଏହି ଅଫର ଜାନୁଆରୀ ୨୪ ରୁ ୨୯, ୨୦୨୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ରହିବ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେଟ୍ ବୁକ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣ ଏହି ଅଫର୍ ଅନୁଯାୟୀ ବୁକ୍ ହୋଇଥିବା ଟିକେଟ୍ ଉପରେ ୨୪ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୩ ରୁ ୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ । ଏୟାରଲାଇନ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ବିକ୍ରି ସମସ୍ତ ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍ ସିଟି ଅଫିସ୍, ବିମାନବନ୍ଦର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ୱେବସାଇଟ୍, ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଏବଂ ଟ୍ରାଭେଲ ଏଜେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଭଡା ପ୍ରଥମେ ସେବା ଭିତ୍ତିରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଟାଟା ଗ୍ରୁପ୍‌ର ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ମଧ୍ୟ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଅବସରରେ ଏକ ବିକ୍ରୟ ଆଣିଥିଲା । ତେବେ, ଏହି ଅଫର ୨୩ ଜାନୁଆରୀରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା । ରିପବ୍ଲିକ୍ ଡେ ବିକ୍ରିରେ ଘରୋଇ ବିମାନ ଯାତ୍ରା ଟିକେଟ୍ ଉପରେ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ବଡ଼ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲା। ଏହି ବିକ୍ରିରେ, ଆପଣ ମାତ୍ର ୧,୭୦୫ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ବିମାନ ଟିକେଟ ବୁକ୍ କରିପାରିବେ । ତେବେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ବିମାନ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଏକ ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ ଏଭଳି ଅଫର ଆଣିଥାନ୍ତି । ଏଥିସହିତ, ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍ ପରେ ଅନ୍ୟ କେତେକ ବିମାନ କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଫର୍ ଦେଇପାରିବେ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.