fbpx
BSKY
BJD MC SKY
BJD YOUTH SKY

ହୋଟେଲ ନୁହେଁ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ହେଲା ବିବାହ ମଣ୍ଡପ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ହୋଟେଲ ବିବାହ କଥା ଆପଣ ଅନେକ ଶୁଣିଥିବେ, ହେଲେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ବିବାହ ହେବା କଥା କେବେ ଶୁଣିଛନ୍ତି କି? ବଡ ହୋଟେଲ ଏବଂ ଲନରେ ବିବାହ କରୁଥିବା ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି କେହି ବିବାହ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ହଜମ ହେବ ନାହିଁ । ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଖଣ୍ଡୱାଠାରେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ବରର ଶୋଭାଯାତ୍ରା ତାଙ୍କ ଘର କିମ୍ବା ହୋଟେଲକୁ ନୁହେଁ ବରଂ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଆସିଥିଲା। ଏହା କୌଣସି ଫିଲ୍ମର ଦୃଶ୍ୟ ନୁହେଁ । ଏହା ଏକ ସତ ଘଟଣା ।

ଏକ ମର୍ମନ୍ତଦ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବା ସମ୍ଭବ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ବର ଚାହିଁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସଜାଯାଇଥିଲା । ବରଯାତ୍ରୀ ଧରି ବର ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏବଂ ପୁରୋହିତଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ମନ୍ତ୍ର ପାଠ କରାଯାଇଥିଲା। ମହାଶିବରାତ୍ରୀ ଦିନ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯାହା ସାଧାରଣ ବିବାହଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଥିଲା ।

ଫେବୃଆରୀ ୧୬ ରେ ଖଣ୍ଡୱାଡାର ଦୋଦ ତାଲାଇରେ ବିବାହ ହୋଇଥାନ୍ତି। ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସେ ତାଙ୍କ ମାମୁଁଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ବିବାହର ୩ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ । ଝିଅଟିର ଡାହାଣ ହାତ ଓ ଗୋଡରେ ଫାଟି ଯାଇଥିଲା, ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ବିବାହ ୧୬ ତାରିଖ ଦିନ ହୋଇନଥିଲ । ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.