Porn Starଙ୍କ ରେକର୍ଡ ନିଶା: ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୯୦୦ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ କଲେ ସେକ୍ସ

ବିଶ୍ୱ ରେକର୍ଡ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକ ଅନେକ ପନ୍ଥା ଆପଣାଇଥାନ୍ତି । କେହି ନିଜର ଲମ୍ବା ଚୁଟିକୁ ନେଇ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡ କରିଥାଏ ତ କେହି ଲମ୍ବା ନଖକୁ ନେଇ ରେକର୍ଡ କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଏଭଳି ଏକ ରେକର୍ଡ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଯାହକୁ ଜାଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଲିସା ନାମକ ଜଣେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ରେକର୍ଡ କରିବା ପାଇଁ ଏମିତି କିଛି କାମ କରିଥିଲେ । ଯାହକୁ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଏହି ମହିଳା ରେକର୍ଡ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୯୦୦ ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିଥିଲେ ।

୯୦୦ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିଥିବା ରେକର୍ଡ ୨୦୦୪ ରେ କରିଥିଲେ ଏବେ ସେ ଏହା ବିଷୟରେ ନିଜର ଅନୁଭବ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଏହି ରେକର୍ଡ କରିବା କିଛି ଖାସ ନଥିଲା । ସେ କହିଥିଲେ ୨୦୦୪ରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗବ୍ୟାଙ୍ଗ ନାମକ ଚାମ୍ପିୟନସିପରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଲିସା ରେକର୍ଡ କରିବା ପାଇଁ ୯୧୯ ଜଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ଏହି ଇଭେଣ୍ଟ ୨୦୦୪ ରେ ପୋଲାଣ୍ଡରେ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପ୍ରତିନ୍ଦ୍ୱନ୍ଦୀ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ୨୦୦୨ରେ ଚାମ୍ପିୟନସିପ୍ ରେ ରେକର୍ଡ କରିଥିବା ମହିଳା ୬୪୬ ଜଣ, ୨୦୦୩ରେ ରେକର୍ଡ କରିଥିବା ମହିଳା ୭୫୯ ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିଥିଲେ । ୨୦୦୪ ରେ ଲିସା ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ ।

ତେବେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗବ୍ୟାଙ୍ଗ ଚାମ୍ପିୟନସିପ୍ ଅନେକ ବିବାଦ ଘେରରେ ରହିଛି । ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ଚାମ୍ପିୟନସିପକୁ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ଏବେବି ଆୟୋଜିତ କରାଯାଉଛି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Comments
Loading...