fbpx

୮୦୦ ଟଙ୍କାରେ ମନପସନ୍ଦର ଯୁବତୀ, ପାର୍ଲରରେ ଚାଲିଥିଲା ଧନ୍ଦା, ଚଢାଉ ହେବା ମାତ୍ରେ ଝିଅମାନେ ଦୌଡିଲେ

Advertisement

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୋହନପୁରୀରେ ଥିବା ଏକ ମସାଜ ପାର୍ଲର ଥିଲା । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହେଉଛି ଯେ, ଏଠାରେ ମସାଜ ନାମରେ ଦେହ-ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲଥିଲା । ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏଠାରେ ୮୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଇ ମନପସନ୍ଦ ଝିଅ ଦିଆଯାଉଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ଏଠାରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଲମ୍ବା ଲାଇନ ଲାଗୁଥିଲା । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହା ଲଗାତାର ବଦନାମ ହେଉଥିଲା । ଯାହାର ଅଭିଯୋଗ ବିଜେପି କାଉନସିଲରଙ୍କୁ ମିଳିବା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି ।

ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଏବଂ ପ୍ରଶାସନକୁ ଲଗାତାର ଅଭିଯୋଗ ଆସୁଥିଲା । ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକେ ଏହି ମାମଲାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଜନପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଏହି ମାମଲାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ନେତା ଗୁପ୍ତ ଭାବେ ଯାଞ୍ଚ କରି ପୋଲିସକୁ ଡକାଇଥିଲେ ଏବଂ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ପାର୍ଲରକୁ ସିଲ କରିଛି ।

ବିଜେପି କାଉନସିଲର ଉତ୍ତମ ସଇନୀଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାର ଅଭିଯୋଗ ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଏକ ଯୁବକଙ୍କୁ ମସାଜ ପାର୍ଲର ପଠାଇଥିଲେ, ସେ ୮୦୦ ଟଙ୍କା ନେଇ ଯାଇଥିଲା । ସେ ଭିତରକୁ ଗଲା ପରେ ୮୦୦ ଟଙ୍କାରେ ମନପସନ୍ଦର ଝିଅ ତାଙ୍କୁ ମସାଜ କରିବାକୁ ବାହାରିଲା । ଏହାପରେ ସେ ତତ୍କାଳୀନ କାଉନସିଲରକୁ ଡାକିଥିଲା ଏବଂ ମସାଜ ପାର୍ଲରକୁ ସିଲ କରାଯାଇଥିଲା । ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.