UPSC Mains Result 2022: ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ୟୁପିଏସସି ମେନ୍ସ ରେଜଲ୍ଟ ,ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ହେବ ଆପଣଙ୍କ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ରାଉଣ୍ଡ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:ୟୁପିଏସସି ମେନ୍ସ ର ଫଳାଫଳ ଏବେ ବାହାରିଛି। ଏହା ସଫଳ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା । ବାସ୍ତବରେ, ମେନ୍ସ ପରୀକ୍ଷାରେ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାକ୍ଷାତକାର ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ହାଜର ହେବାକୁ ପଡିବ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନଠାରୁ ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍। ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ମନେ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ଯେ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସଫଳ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଅନ୍ତିମ କଟଅଫ୍ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ।

ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପରୀକ୍ଷା ମାଧ୍ୟମରେ ମୋଟ ୮୬୧ ଟି ପଦବୀ ନିଯୁକ୍ତ ହେବ। ଏଥିରେ, ୩୪ ଟି ପୋଷ୍ଟ PWDB ବର୍ଗ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷିତ ରହିଛି ।ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି, ସାକ୍ଷାତକାର ରାଉଣ୍ଡ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କସମସ୍ତ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକର କପି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ପାଇଁ ଆୟୋଗ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରିଥିଲା।

ତେବେ ସାକ୍ଷାତକାର କେବେ ହେବ ସେନେଇ ଆୟୋଗଙ୍କ ତରଫରୁ କୌଣସି ସରକାରୀ ସୂଚନା ବାହାରି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ଶୀଘ୍ର ସାକ୍ଷାତକାରର ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହେବ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇଁ ଆଡମିଟ୍ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯିବ।
ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ https://www.upsc.gov.in ଏବଂ https://www.upsconline.in ପରିଦର୍ଶନ କରି ସେମାନଙ୍କର ଆଡମିଟ୍ କାର୍ଡ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ।

ଆପଣ ଏହି ନମ୍ବରଗୁଡ଼ିକରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ :
ଏପରି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଆଡମିଟ୍ କାର୍ଡ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି, ସେମାନେ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ୦୧୧-୨୩୩୮୫୨୭୧ ୦୧୧-୨୩୩୮୧୧୨୫, ୦୧୧-୨୩୦୯୮୫୪୩ କିମ୍ବା ଫ୍ୟାକ୍ସ ନମ୍ବର ୦୧୧-୨୩୩୮୭୩୧୦, ୦୧୧-୨୩୩୮୪୪୭୨ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ ।
ଏହା ସହିତ, ଆପଣ [email protected] କୁ ମଧ୍ୟ ଇମେଲ୍ କରିପାରିବେ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.