Thank You ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ; ଧନ୍ୟବାଦ ନକହିବାରୁ ଭୁଷି ଦେଲେ ଛୁରୀ

ବ୍ରୁକଲିନ୍ :ବ୍ରୁକଲିନ୍ ଏକ ଧୂମ୍ର ପାନ ଦୋକାନରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବା ପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଜଣେ ୩୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଏବିସି ରିପୋର୍ଟ କରିଛି ଯେ ପାର୍କ ସ୍ଲୋପ ର ଚତୁର୍ଥ ଆଭେନ୍ୟୁରେ ପାର୍କ ସ୍ଲୋପ୍ କନଭେନିସରେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦.୨୦ ସମୟରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ପାଇଁ ଦୋକାନର କବାଟ ଖୋଲିବା ପରେ ପୀଡିତା ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଜଣକ ‘ଧନ୍ୟବାଦ’ କହି ନଥିଲେ।
ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ ତଥା କର୍ମଚାରୀ ଖରେଫ ଅଲସାଇଡି ଏବିସିଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ‘ଧନ୍ୟବାଦ’ ନ କହିବାରୁ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ହେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଅଧିକ ବିବରଣୀ ଦେଇ ଶ୍ରୀ ଅଲସାଇଡି କହିଛନ୍ତି, “ଆପଣ କାହିଁକି କବାଟ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ କହୁ ନାହାନ୍ତି ?” ଯାହାକୁ ନେଇ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମୋ ପାଇଁ କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ କହି ନାହିଁ।

ଏହାପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ରେ କିଛି ଲୋକ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବାର କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପରେ, ଏହା ଏକ ଶାରୀରିକ କଳହରେ ପରିଣତ ହେଲା । ଏହା ପରେ ପୀଡିତା ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ଼ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ପୀଡିତାଙ୍କ ପେଟ ଓ ବେକକୁ ଛୁରୀରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପ୍ରମୁଖ ପୋର୍ଟାଲ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି।

ଶ୍ରୀ ଅଲସାଇଡି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୀଡିତା ଚିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ସେ ମୋତେ ଛୁରୀରେ ମାରିଲେ, ଏବଂ ପରେ ସେ ଦୋକାନ ଭିତରକୁ ଝୁଣ୍ଟି ପଡ଼ିଥିଲେ ଏବଂ ଚଟାଣରେ ରକ୍ତସ୍ରାବ ହେଉଥିଲେ।ଏହାପରେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ନ୍ୟୁୟର୍କର ପ୍ରେସବାଇରିଆନ୍ ବ୍ରୁକଲିନ୍ ମେଥୋଡିଷ୍ଟ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା, ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଗିରଫଦାରୀ ହୋଇନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଳିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.