ଅଜମେର ଦର୍ଗାଙ୍କ ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ, କହିଲେ ନୁପୁର ଶର୍ମାଙ୍କ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଜେପିରୁ ନିଲମ୍ବିତ ନୁପୁର ଶର୍ମା ପ୍ରଫେଟ ମହମ୍ମଦଙ୍କୁ ନେଇ ଥମିବାର ନାଁ ନେଉ ନାହିଁ। ନୁପୁର ଶର୍ମାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଧମକ ମିଳିସାରିଛି। ଏବେ ନୁପୂରଙ୍କ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନେଇ ଦେଇଥିବା ଏକ ବୟାନ ଖୁବ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଦର୍ଗାର ଖଦିମ ସଲମାନ ଚିସ୍ତିଙ୍କ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ସଲମାନ ଚିସ୍ତି ନିଜେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରି ଏହାକୁ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି।

ଗମ୍ଭୀର କଥା ହେଉଛି 2 ମିନିଟ୍ 50 ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ ଚିସ୍ତି ନୁପୁର ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିବା କଥା କହୁଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ସଲମାନ ଚିଶ୍ଟି ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯିଏ ନୁପୁର ଶର୍ମାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରେ, ସେ ପୁରସ୍କାର ସ୍ୱରୂପ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଘର ପାଇବା। ନପୁର ଶର୍ମାଙ୍କ ବେକ କାଟିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘର ଦେବା ବିଷୟରେ ସଲମାନ ଚିଶ୍ଟି କହିଛନ୍ତି। ସଲମାନ ଚିସ୍ତିଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି।

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଅଜମେର ସହରର ଅଲୱାର ଗେଟ୍ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ସଲମାନ ଚିଶ୍ଟୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ଏସପି ବିକାଶ ସାଙ୍ଗୱାନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ଚିସ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି। ଏଭଳି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ବୋଲି କହିଛି।

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.