fbpx

ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ହୁକ୍ ଷ୍ଟେପକୁ କପି କରି ନାଚିଲେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଭିିଡିଓ ଭାଇରାଲ

AAKASH

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ନାଗପୁର ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜଡେଜାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳି ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ପଠାନର ଝୁମେ ଜୋ ପଠାନ ଗୀତର ଷ୍ଟେପକୁ କପି କରିବାର ଦେଖାଦେଇଛି ।

ବାସ୍ତବରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କୋହଲି ଏବଂ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେପ୍ ଦେଖି ଏହାକୁ “ଜୁମ୍ ଜୋ ପଠାନ୍” ଗୀତର ହୁକ୍ ଷ୍ଟେପ୍ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ କୋହଲି ତାଙ୍କ ପାଦ ଏବଂ ହାତକୁ ସମାନ ଭାବରେ ଚଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ଯେପରି କିଙ୍ଗ ଖାନ ତାଙ୍କ ନାୟିକା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସହ ଏହି ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏଥି ସହିତ କୋହଲି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ନିଜ ବ୍ୟାଟ ସହ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରି ନଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ କୋହଲି ସ୍ଲିପ୍ସରେ କ୍ୟାଚ୍ ମଧ୍ୟ ଛାଡିଥିଲେ। ବିରାଟ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ୧୨ ରନ ଖେଳିଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ଡିଂ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥଙ୍କ କ୍ୟାଚ୍ ମଧ୍ୟ ମିସ୍ ହୋଇଥିଲା।

ନାଗପୁର ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ଏକ ଇନିଂସ ଏବଂ ୧୩୨ ରନରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଭାରତର ବିଜୟରେ ସ୍ପିନରମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବେ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କଙ୍ଗାରୁ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଉଭୟ ଇନିଂସରେ ନିଶ୍ୱାସ ହରାଇଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୧୭୭ ରନ୍ ପାଇଁ ବରଖାସ୍ତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ମାତ୍ର ୯୧ ରନ୍ ଗଡ଼ାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ସର୍ବଦଳୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ମ୍ୟାଚ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଖେଳାଳି ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା।
ଏବେ ସିରିଜର ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍ ଫେବୃଆରୀ ୧୭ରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଖେଳିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସିରିଜରେ ଭାରତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆଠାରୁ ୧-୦ରେ ଆଗରେ ରହିଛି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.