(Video)ଟ୍ରେନରେ ମଞ୍ଜୁଲିକା! ଭୂତ ସ୍ୱର ଶୁଣିବା ପରେ ଭୟରେ କମ୍ପିଲେ ଲୋକ, ଦେଖନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ବିଦ୍ୟା ବାଲନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଭୁଲ ଭୁଲେୟାକୁ ମନେ ରଖିଥିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମଞ୍ଜୁଲିକା ଚରିତ୍ରକୁ ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ମନେ ରଖିଛନ୍ତି। ଆଉ କେହି ଜଣେ ଯଦି ସେହି ରୂପରେ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନା କୁ ଆସେ ତେବେ ପ୍ରଥମ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ଲୋକ ଭୟଭୀତ ହେଇ ଉଠିବେ। ଆଉ ଯଦି ସେ ଆସି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କ’ଣ ହେବ?

ଦିଲ୍ଲୀର କିଛି ମେଟ୍ରୋ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଆଜିର ଯୁଗ ରିଲ୍ ଏବଂ ଭିଡିଓଗୁଡିକର ଅଟେ। ବେଳେବେଳେ ଏକ ଛୋଟ ଭିଡିଓ ଜଣେ ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏତେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କରେ ଯେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ
ଝିଅ ମଞ୍ଜୁଲିକାଙ୍କ ରୂପରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏବଂ ମେଟ୍ରୋରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ଯେତେବେଳେ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ୍ ୨୦୦୭ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଭୁଲ ଭୁଲେୟା ରେ ମଞ୍ଜୁଲିକା ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ କମ୍ପିତ ହୋଇଥିଲା। ସେହିଭଳି ମଞ୍ଜୁଲିକା ଗେଟଅପ୍ ରେ ଯେତେବେଳେ ଝିଅ ଟି ହଠାତ୍ ମେଟ୍ରୋରେ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା, ଯାତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଭୟଭୀତ ହେଲେ। ପ୍ରଥମେ ଲୋକମାନେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ସେ କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ସେ କେବଳ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପାଇଁ ଏହା କରୁଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ହସି ହସି ବେଦମ ହୋଇଥିଲେ।

ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ .realshit.gyan ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ।ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ବହୁତ ରାଗିଛନ୍ତି।ଯଦିଓ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ, ଏହା ହଜାର ହଜାର ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି ଏବଂ ୫୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.