fbpx
BSKY
BJD MC SKY
BJD MS SKY

(VIDEO)ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା ପୂର୍ବରୁ ସାବଧାନ! ଥରେ ଦେଖିଲେ ଆଉ କଦାପି ଗୁପୁଚୁପ ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ ନାହିଁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:ପ୍ରାୟତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖାଇବା ପିଇବାର ଭିଡିଓ ନଜର ଆସେ । ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଖାଦ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଭିଡିଓ ଦେଖୁ, ଆମ ପାଟିରୁ ଲାଳ ବୋହିବା ଆରମ୍ଭ ହୁଏ । ତଥାପି, ଏପରି କିଛି ଭିଡିଓ ଅଛି ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଚକିତ ହେବେ । ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ ସଂଗ୍ରହ କରେ । ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଗୁପଚୁପ ହେଉଛି ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଫୁଡ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟେ । ଆଉ ଥରେ ଖାଇବା ପରେ ଇଚ୍ଛା ଏତେ ବଢି ଯାଏ ଆଉଥରେ ନ ଖାଇଲେ ରହିହୁଏ ନାହିଁ ।

ତେବେ ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପାଣିର ଯଥା ଖଟା-ମିଠା ଗୁପଚୁପ ଖାଇଥିବେ । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହି ଅଭିଜ୍ଞତା ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଖରାପ ହୁଏ ତେବେ ଆପଣ କ’ଣ କରିବେ? ଆମମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା କେବଳ ଅନ୍ୟ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଖାଦ୍ୟ ନୁହେଁ, ଏଥିରେ କିଛି ପିଲାଦିନର ସ୍ମୃତି ରହିଛି । ନିକଟରେ ଗୁପଚୁପର ଏହି ଭଳି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହା ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଜମା ମଧ୍ୟ ଇଚ୍ଛା ହେବ ନାହିଁ ।

ତେବେ ଭିଡ଼ିଓରେ ଆଇସକ୍ରିମ ଗୁପଚୁପ ରହିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ବହୁ ଲୋକ ବିରକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ମି ନାଶିକ୍କରରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓରେ, ଜଣେ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ବିକ୍ରେତା ଲୋକପ୍ରିୟ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ଏକ ଥାଳି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଦୋକାନୀ ଗୁପଚୁପକୁ ଭନିଲା ସ୍ବାଦଯୁକ୍ତ ଆଇସ୍କ୍ରିମ୍ ଭରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଗୁପଚୁପରେ ଆଇସ୍କ୍ରିମ୍ ଭରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ସ୍ୱାଦବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଦୋକାନୀ ତିନି ପ୍ରକାରର ପାଣି ଢାଳନ୍ତି । କ୍ଲିପ୍ ରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଆଉ ଏକ ଗୁପଚୁପ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ସେଥିରେ ବରଫ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଅନେକ ଲୋକ ଭିଡିଓକୁ ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.