fbpx
BJD SKY
BJD SKY

WhatsApp New Featureଏଣିକିଆଉ ୩୦ଟି ନୁହେଁ , ଏକା ସହିତ ପଠାଇ ପାରିବେ ୧୦୦ ଫାଇଲ!

BJD

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଇନଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମେସେଜିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡରେ ଏହାର ଆପ୍ ପାଇଁ ନୂତନ ଉନ୍ନତ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛି । ଏହି ଅପଡେଟ୍ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ୧୦୦ ଟି ମିଡିଆ ଫାଇଲ୍, ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ କ୍ୟାପସନ୍, ଅଂଶୀଦାର କରିବାର ବିକଳ୍ପ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିଛି । ତେବେ ଏହି ସମସ୍ତ ସମସ୍ତ ନୂତନ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ, ଯେଉଁମାନେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡରେ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ଏବଂ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ସର୍ବଶେଷ ସଂସ୍କରଣ ଅଛି । ସମ୍ପ୍ରତି, ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ଆଇଓଏସ୍ ପାଇଁ ଏକ ବିଟା ସଂସ୍କରଣ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ଯାହା ପରୀକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ଥରେ ୧୦୦ ଟି ମିଡିଆ ଫାଇଲ୍ ପଠାଇବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛି । ପୂର୍ବରୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏକ ସମୟରେ ୩୦ ଟି ମିଡିଆ ଫାଇଲ୍ ପଠାଇ ପାରନ୍ତି। ଗୁଗୁଲ୍ ପ୍ଲେରେ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ଅଫିସିଆଲ୍ ଚେଞ୍ଜେଲଗ୍ ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିଛି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ବିଷୟରେ..

ନୂତନ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଏକ ସମୟରେ ୧୦୦ ଟି ମିଡିଆ ଫାଇଲ୍ ଏବଂ ଅବତାର ପଠାଇବାକୁ ଅନୁମତି ମିଳିବ , ସେମାନେ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ କ୍ୟାପସନ୍ ଲେଖି ସେୟାର କରିପାରିବେ । ଏହି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକରେ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍, ଫଟୋଗ୍ରାଫ୍ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇପାରିବ । ପୂର୍ବରୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ କେବଳ ୩୦ ଟି ଫାଇଲ୍ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରୁଥିଲେ ।

ଏହାସହିତ ନୂତନ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟରେ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ମେସେଜିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କର ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ଗ୍ରୁପ୍ ପାଇଁ ଏକ ଲମ୍ବା ବିଷୟ ଏବଂ ବିଷୟ ବର୍ଣ୍ଣନା ଚୟନ କରିପାରିବେ ।କମ୍ପାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗ୍ରୁପ ବିଷୟ ଏବଂ ବର୍ଣ୍ଣନାଗୁଡିକର ବୃଦ୍ଧି କରିଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏଜେଣ୍ଡା, ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ କିମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିପାରିବେ।ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଗ୍ରୁପ ବିଷୟର ବର୍ତ୍ତମାନ ୫୦୦ ଅକ୍ଷରର ସୀମା ରହିବ । ଗୋଷ୍ଠୀର ବିଷୟ କିମ୍ବା ବର୍ଣ୍ଣନାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ, ସେଠାରେ ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ନୂତନ ସୀମା ସହିତ ବଦଳାଇ ପାରିବେ। ଏହାସହିତ ଆପଣ ଅବତାର ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ । ଏହି ଅବତାର ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଟୁନ ଅବତାର ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ

Get real time updates directly on you device, subscribe now.