fbpx
BSKY SKY
BSKY SKY

ଡେଲିଭରି ପାର୍ଟନରଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶ୍ରାମ ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବ Zomato

BSKY

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଡେଲିଭରି ପାର୍ଟନରଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶ୍ରାମ ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବ ଖାଦ୍ୟ ବିତରଣ ସଂସ୍ଥା ଜୋମାଟୋ। ଗୁରୁବାର ଦିନ ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀର ଗିଗ୍ ଇକୋନୋମି ଏବଂ ଡେଲିଭରି ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ‘ସେଲଟର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ’ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ ଅଧୀନରେ ଜୋମାଟୋ ବିଶ୍ରାମ ପଏଣ୍ଟ ନାମକ ସର୍ବସାଧାରଣ ଭିତ୍ତିଭୂମି ନିର୍ମାଣ କରିବ ଯାହା ବିଶୁଦ୍ଧ ପାନୀୟ ଜଳ, ଫୋନ୍ ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନ୍‌, ୱାଶରୁମ୍‌, ହାଇ ସ୍ପିଡ୍ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌, ୨୪/୭ ହେଲ୍ପଡେସ୍କ ଏବଂ ମେଡିକାଲ ସହାୟତା ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିବ।

ଜୋମାଟୋ ଏକ ବ୍ଲଗ୍ ପୋଷ୍ଟରେ କହିଛିି, ‘ଆମେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁ ଯେ ସମସ୍ତ ଡେଲିଭରି ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ, ରିଚାର୍ଜ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ନେବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ଥାନ ପ୍ରଦାନ କରି ଆମେ ଏକ ଉତ୍ତମ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବା ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିଥାଏ।’

କମ୍ପାନୀର ସିଇଓ ଦୀପିନ୍ଦର ଗୋୟଲ ମଧ୍ୟ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ବିଷୟରେ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। ‘ସେଲଟର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ’ ଘୋଷଣା କରିବା – ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀର ବିତରଣ ସହଭାଗୀମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆମେ ସର୍ବସାଧାରଣ ଭିତ୍ତିଭୂମି (ବିଶ୍ରାମ ପଏଣ୍ଟ) ନିର୍ମାଣ ଆରମ୍ଭ କରିଛୁ ବୋଲି ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର କହିଛନ୍ତି।

ଏହି କ୍ଷତ୍ରରେ କର୍ମଚାରୀ ମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ସୁବିଧା ଦେଉଥିବା ତାଲିକାରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉର୍ବାନ୍‌ କମ୍ପାନୀ ରହିଥିଲା, ଯାହା ସାତ ପଏଣ୍ଟ ହାସଲ କରିଥିଲା, ତା’ପରେ ଟାଟା ଗ୍ରୁପ୍ ମାଲିକାନା ବିଗ୍ ବ୍ୟାସ୍କେଟ୍ ୬ ପଏଣ୍ଟ, ଇ-କମର୍ସ ମାର୍କେଟପ୍ଲେସ୍ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ବିତରଣ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସ୍ୱିଗି ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚ ପଏଣ୍ଟ ପାଇଥିଲେ। ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱିଗିର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ଜୋମାଟୋ ଚାରି ପଏଣ୍ଟ ହାସଲ କରିଥିବାବେଳେ ଦ୍ରୁତ ବାଣିଜ୍ୟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଜେପ୍ଟୋ ଏବଂ ବିତରଣ ଲଜିଷ୍ଟିକ୍ ଫାର୍ମ ପୋର୍ଟର୍ ଯଥାକ୍ରମେ ଦୁଇଟି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପଏଣ୍ଟ ପାଇଥିଲେ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.