fbpx
BSKY
BJD MC SKY
BJD MS SKY

ଦୁର୍ଘଟଣା ; ଏନଏଚରେ ଉଡିଗରା କାର, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ, ନେତାମାନଙ୍କୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୧୧ ଜଣ ଆହତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆରା-ବକ୍ସାର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏଥିରେ ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ତଥା ଜନ ଅଧିକାର ପାର୍ଟିର ସଂଯୋଜକ ପପୁ ଯାଦବ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଯାଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ଏହି ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ ଜବାନଙ୍କ ସମେତ ଏବଂ ଡ୍ରାଇଭର ସମେତ ମୋଟ ୧୧ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଧକ୍କା ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଥିଲା ଯେ ଗାଡିଗୁଡିକର ଚକ ଉଡ଼ିଗଲା ଏବଂ ଗାଡି ରାସ୍ତାର ତଳକୁ ଖସି ଖସିଯାଇଥିଲା ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ , ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ପପୁ ଯାଦବ ତାଙ୍କ କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସହ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଏହି ଭୟଙ୍କର ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଜିଲ୍ଲାର ବ୍ରହ୍ମପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଧୀନରେ ଥିବା ଦେବକୁଲି ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଘଟିଛି। ଟ୍ରକ୍ ଓଭରଟେକ୍ ଯୋଗୁଁ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ସମସ୍ତ ଆହତଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ପପୁ ଯାଦବଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାରେ ନିୟୋଜିତ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ପପୁ ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମେ ଦଳର ଦଳର ସାଧାରଣ ସଚିବଙ୍କ ପୁଅର ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଦଳର ନେତା ତଥା କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସହ ବକ୍ସାର ପୁରଭା ଗ୍ରାମକୁ ଯାଉଥିଲୁ। ଏହି ସମୟରେ, ଓଭରଲୋଡ୍ ଟ୍ରକ୍ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆମ କାରକୁ ଅତିକ୍ରମ କରି ଯାଉଥିଲେ । ସେହିସମୟରେ ପଛପଟୁ ଏକ ଗାଡି ସ୍କଟ ଗାଡିକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.