fbpx
BSKY SKY
BSKY SKY

ପାପୁଲିରେ ଏହି ରେଖା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜୀବନ କରାଇଥାଏ ଧନୀ, ଆପଣଙ୍କ ପାପୁଲିରେ ଅଛି କି?

BSKY

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ଏକ ଶାଖା ହେଉଛି ହସ୍ତ ରେଖା । ଏବଂ ଏହା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି, ଆଚରଣ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିଷୟରେ ଅନେକ ସୂଚନା ଦେଇଥାଏ। ପାପୁଲିର ବିଭିନ୍ନ ଧାଡ଼ି, ସେମାନଙ୍କର ଲମ୍ବ, ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ମିତ ଚିହ୍ନ ଇତ୍ୟାଦି ଜଣାଇଥାଏ କି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କେଉଁ ପ୍ରକାର ଜୀବନ ଯାପନ କରିବ । ପାପୁଲିର ଟଙ୍କା ରେଖା ଜଣାଇଥାଏ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତି ଧନୀ ହେବ କି ନାହିଁ କିମ୍ବା କେଉଁ ବୟସରେ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବ। ଏହି ରେଖା କହିଛି ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଅପାର ଧନ ରହିବ କିମ୍ବା ଦାରିଦ୍ରରେ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମନି ଲାଇନ୍ କେଉଁଠାରେ ଅଛି ଏବଂ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଲାଇନ୍ କେଉଁ ଫଳ ଦେଇଥାଏ ।

-ପାପୁଲିରେ ଥିବା ଟଙ୍କା ରେଖା ଛୋଟ ଆଙ୍ଗୁଠି ତଳେ ବୁଧ ପର୍ବତରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ତଳକୁ ଯାଏ। ଏହାକୁ ମନି ଲାଇନ୍ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ଏହି ରେଖାର ଦୈର୍ଘ୍ୟ, ଗଭୀରତା ଏବଂ ସ୍ଥିତି ଜଣାଇଥାଏ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିର କେତେ ଟଙ୍କା ରହିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ହାତରେ ଥିବା ମନି ଲାଇନର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଏହାର ଫଳାଫଳ।

-ସାଧାରଣତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହାତରେ ମନି ଲାଇନ୍ ନାହିଁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାଗ୍ୟ ରେଖା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଚିହ୍ନ ଆଧାରରେ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଜାଣିହୁଏ ।

-ଯେଉଁମାନଙ୍କ ହାତରେ ମନି ଲାଇନ୍ ଅଛି ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ। ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅର୍ଥ ଅଛି ଏବଂ ଜୀବନର କିଛି ସମୟରେ ସେମାନେ ବହୁତ ଧନୀ ହୁଅନ୍ତି ।

– ଯଦି ମନି ଲାଇନ୍ ସ୍ପଷ୍ଟ ଏବଂ ସିଧା, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଧନୀ ହୋଇଯାଏ। ସେ ମଧ୍ୟ ପୈତ୍ତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ।

-ଯଦି ମନି ଲାଇନ୍ ବଙ୍କା କିମ୍ବା ଭାଙ୍ଗିଯାଏ, ତେବେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ଧନୀ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଗରିବ ହୋଇଯାଏ। ଟଙ୍କା ତାଙ୍କ ସହିତ ରହେ ନାହିଁ। ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତି।

– ଯଦି ମନି ଲାଇନ୍ ଅସ୍ପଷ୍ଟ, ତେବେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କ୍ୱଚିତ୍ ଫଳାଫଳ ପାଆନ୍ତି। ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ସହଜରେ ଟଙ୍କା ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ।

– ଯଦି ମନି ଲାଇନ୍ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ରେଖା ଭଲ, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଧନୀ ହୋଇଯାଏ ।

-ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି, ଯାହାର ଜୀବନ ରେଖା, ହେଡ୍ ଲାଇନ୍ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ରେଖା ଏକତ୍ର ଇଂରାଜୀରେ ‘M’ ତିଆରି କରନ୍ତି, ସେମାନେ ବହୁତ ଧନୀ ହୁଅନ୍ତି। ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣତ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ ପରେ ଅପାର ଧନର ମାଲିକ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଯାପନ କରନ୍ତି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.