ବୟସ ଛାଡ଼ ନାଚ ଦେଖ , ଛାତ ଉପରେ ମଉସା ମାଉସୀଙ୍କ ନାଚ ଏବେ ହେବାର ଲାଗିଛି ଭାଇରଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକ ଅଜବ ଦୁନିଆ, ଯେଉଁଠାରେ ବହୁ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ପ୍ରତିଭାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। କିନ୍ତୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ କଥା ହେଉଛି ସମସ୍ତେ ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପାଆନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ନିଜର ଇଚ୍ଛା କୌଶଳ କୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବେ। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଯେଉଁମାନେ ଏଠାରେ ଛାଇଛନ୍ତି ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ମଉସା ଆଉ ମାଉସୀ। ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓରେ ସେମାନେ ଛାତ ଉପରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ramprakash2572 ରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମଧ୍ୟବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଟେରାସରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଥିଲେ। କୁମାର ସାନୁଙ୍କ ଗୀତରେ ମଉସା ମାଉସୀଙ୍କ ସହ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ତାଳ ରେ ତାଳ ମିଳାଇ ନାଚୁଥିଲେ ଆପଣ ଦେଖିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସଂଶା ନକରି ରହିପାରିବେ ନାହିଁ ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ram Prakash (@ramprakash2572)

ଭିଡିଓଟି ୨.୮୨ ଲକ୍ଷ ଲାଇକ୍ ପାଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଉସା ମାଉସୀଙ୍କ ସହିତ ନାଚିବାର ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟବିତ୍ତ ନୃତ୍ୟର ଶୈଳୀକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ମଉସା ମାଉସୀ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା କେମେଷ୍ଟ୍ରି କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଯେ ବୃଦ୍ଧାବସ୍ଥାରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଜୀବନଶୈଳୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର, ଯେଉଁଠାରୁ ଲୋକମାନେ ଶିଖିବା ଉଚିତ୍ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏହି ମାମୁଁ ଏବଂ ମାଉସୀଙ୍କୁ ଅତି ପ୍ରିୟ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓଟି ଯେତେ ଲାଇକ୍ ପାଇଛି, ଯାହା ପ୍ରମାଣ କରୁଛି ଯେ ଚାଚା ଚାଚି ସିଧାସଳଖ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.