(ଭିଡ଼ିଓ) ଠକି ଦେଲା Meesho ;ଦମଦାର ଅଫର ଦେଖି ମଗେଇଥିଲେ ଡ୍ରୋନ୍ କିନ୍ତୁ ପାର୍ସଲ ଖୋଲିଲା ପରେ ବାହାରିଲା ଆଳୁ

ନାଳନ୍ଦା : ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁ ଆଡେ ପାର୍ବଣର ଋତୁ ଚାଲିଛି। ଏହାସହ ସବୁ ଅନଲାଇନ ଆପରେ ମଧ୍ୟ ଧମାକିଦାର ଅଫର ମଧ୍ୟ ଚାଲିଛି। ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଲାଭଜନକ ଅଫର ଏବଂ ରିହାତି ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି । ଯାହାର ଫଳ ସ୍ୱରୂପ ଲୋକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଜିନିଷ କ୍ରୟ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହା ଭିତରେ କେତେକ ମଧ୍ୟ ନକଲି ଜିନିଷ କ୍ରୟ କରି ଠକାମୀ ରେ ପଡୁଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କିପରି ଲାପଟପ୍ ବଦଳରେ ଡିଟରଜେଣ୍ଟ ବାର୍ ପାଇଲେ ତାହାର କାହାଣୀ ପରେ ବିହାରରୁ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ନିକଟରେ ନାଳନ୍ଦା ପାରୱାଲପୁରର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଡ୍ରୋନ୍ କ୍ୟାମେରା ବଦଳରେ ଏକ କିଲୋଗ୍ରାମ ଆଳୁ ପାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯାହା ସେ ମେଶୋରୁ ମଗେଇଥିଲେ।

ଭିଡିଓରେ, ଗ୍ରାହକ ମେସୋ ବିତରଣ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀକୁ ପାର୍ସଲକୁ ଅନ୍‌ବକ୍ସ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଏହାକୁ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଡେଲିଭରି ବୟ ପାର୍ସଲ ଖୋଲିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଡ୍ରୋନ୍ କ୍ୟାମେରା ବଦଳରେ ଆଳୁ ପାଇଲେ । ଏହି ସମୟରେ, ଏଥିରେ କୌଣସି ଭୂମିକା ନଥିଲା ବୋଲି ଡେଲିଭରି କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାମୁତାବକଚୈତନ୍ୟ କୁମାର ନାମକ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମେଶୋଙ୍କ ରିହାତି ମୂଲ୍ୟରେ ଡ୍ରୋନ୍ କ୍ୟାମେରା ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ । ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିବା ଡ୍ରୋନ୍ କ୍ୟାମେରାର ବଜାର ମୂଲ୍ୟ ୮୪,୯୯୯ ଟଙ୍କା ଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ ମେଶୋରେ ୧୦,୨୧୨ ଟଙ୍କା ପାଉଥିଲେ। ସେ ଟିକେ ସନ୍ଦେହଜନକ ହୋଇ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ଏହାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ମେଶୋ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେଠାରେ ଏକ ବିରାଟ ଅଫର ଅଛି ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଏତେ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳୁଛି । ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନଲାଇନରେ ଦେୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ପାରୱାଲପୁର ଏସଏଚଓ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆବେଦନ ପାଇବା ପରେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉପଯୁକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.