fbpx

ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହେଲା ବିଜେପି ସାଂସଦଙ୍କ ଗାଡ଼ି, କେବଳ ଏହି କାରଣରୁ ବଞ୍ଚିଗଲା ଜୀବନ

AAKASH

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ବିଜେପି ସାଂସଦ ଅଶୋକ ନେଟଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି। ଗାଡଚିରୋଲି-ଚିମୁର ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ବିଜେପି ସାଂସଦ ନାଗପୁରରୁ ଗାଡଚିରୋଲି ଯାଉଥିଲେ। ଆଜି ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୧୦ ଟାରେ ତାଙ୍କ ଫୋର୍ଡ ଏଣ୍ଡେଭର କାର ନମ୍ବର MH 33AA 9990 ପାଚଗାଓଁ ନିକଟରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସାଂସଦ ଅଶୋକ ନେଟ ୩ ନଭେମ୍ବରରେ ଏକ ସଭା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରୁ ସାକ୍ଷାତ ପରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନାଗପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ରାତି ହୋଇଥିବାରୁ ଗାଡଚିରୋଲି ଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ନିଜେ ନାଗପୁରରେ ରହିବା ପରେ ସେ ଆଜି ସକାଳେ ନାଗପୁର ଛାଡି ନିଜ ଅଞ୍ଚଳ ଗାଡଚିରୋଲି ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କଲେ। ସାଂସଦ ଅଶୋକ ନେଟ ତାଙ୍କ ପିଏ ଦିୱାକର ଗେଡାମ ଏବଂ ଗାଡିରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଚାରିଜଣ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀଙ୍କ ସହ ଥିଲେ। ନାଗପୁରରୁ ଉମ୍ରେଡ ରାଜପଥରେ ସାଂସଦଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ଆଗରେ ଟ୍ରକକୁ ଓଲଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଗାଡିରେ ହଠାତ୍ ତ୍ରୁଟି ହେତୁ ଡ୍ରାଇଭର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଡିଭାଇଡର୍ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା।

କାରକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲାଗୁଛି ଯେ, ଏହା ଦ୍ରୁତ ବେଗରେ ଗତି କରୁଛି। କାରର ଆଗ ଭାଗ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ସାଂସଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ କାରରେ ବସିଥିବା ଚାରିଜଣ ଲୋକ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଜେପି ସାଂସଦ ଅଶୋକ ନେଟ ତାଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି।
ଏଥି ସହିତ, କାରରେ ଏୟାର ବ୍ୟାଗ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଖୋଲିବା ହେତୁ ସାଂସଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଥିବା ଚାରି ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା। ଯଦି ବିଜେପି ସାଂସଦ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା କାରରେ ଏୟାର ବ୍ୟାଗ ନଥାନ୍ତା, ତେବେ ତାଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥାନ୍ତା।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.