fbpx
BJD SKY
BJD SKY

(Video) ଅଡ଼ୁଆରେ ବିଜେପି ସାଂସଦ ରବି କିଶନ; ନିଜକୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି ଦାବି କଲେ ଜଣେ ମହିଳା

ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ରବି କିଶନଙ୍କ ଝିଅ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ କରୁଛନ୍ତି ଦାବି

BJD

ଗୋରଖପୁର: ଗୋରଖପୁରର ବିଜେପି ସାଂସଦ ରବି କିଶନ ଏକ ବଡ଼ ବିବାଦରେ ଫସିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଜଣେ ମହିଳା ନିଜକୁ ରବି କିଶନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ହଠାତ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ରବି କିଶନଙ୍କ ଝିଅ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସାମାଜିକ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣକ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ଭେଟି ତାଙ୍କଠାରୁ ନ୍ୟାୟ ମାଗିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ନ୍ୟାୟ ନମିଳିଲେ କୋର୍ଟଯିବେ ବୋଲି ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି।

ଅପର୍ଣ୍ଣା ଠାକୁର ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ସୋମବାର ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରିଥିଲେ। ସେ ରବି କିଶନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି ଠାକୁର କହିଛନ୍ତି। ସେ ୧୯୯୬ରେ ରବି କିଶନଙ୍କୁ ପରିବାର ଓ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ମହିଳା ଜଣକ ରବି କିଶନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ସାମାଜିକ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ।

ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୧୯୯୫ ରେ କିଶନ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା । ପରବର୍ଷ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଅପର୍ଣ୍ଣା ଠାକୁର ରବି କିଶନଙ୍କ କଥିତ ଝିଅକୁ ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗରେ ଆଣିଥିଲେ। ଅପର୍ଣ୍ଣା କହିଛନ୍ତି ଯେ ରବି କିଶନ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସାର୍ବଜନୀନ ଏବଂ ସାମାଜିକ ଭାବରେ ସେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

 

 

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.