fbpx

ମିଳିବନି ଏପରି ଶସ୍ତା ପ୍ରିପେଡ ପ୍ଲାନ! ମାତ୍ର ୫୦ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ଅନେକ ଫାଇଦା, ଜାଣନ୍ତୁ ଡିଟେଲ୍ସ

AAKASH

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଟେଲିକମ୍ ଅପରେଟର କମ୍ପାନୀ ବିଏସଏନଏଲ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଯୋଜନା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। BSNL ର କିଛି ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନାଗୁଡିକର ମୂଲ୍ୟ ବହୁତ କମ୍, ଯାହା ୫୦ ରୁ କମ୍ ଅଟେ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ବିଶେଷ ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ।

ଆମେ କହୁଥିବା ଯୋଜନାର ପ୍ରକୃତ ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି ୪୮ ଟଙ୍କା। ଏହା ଏକ ଭାଉଚର୍ ଯୋଜନା, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ବୈଧତା ପାଇବେ। ଆସନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜାଣିବା।

-ଯେହେତୁ ଏହି ଯୋଜନାର ମୂଲ୍ୟ ମାତ୍ର ୪୮ ଟଙ୍କା ଏଥିରେ ଆପଣ ୩୦ ଦିନର ବୈଧତା ପାଇବେ।

-ଏହି ଯୋଜନାଟି ୧୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟ ସହିତ ଆସିଥାଏ, ଯାହାକୁ ଆପଣ କଲ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏହା ପ୍ରତି ମିନିଟରେ ୨୦ ପଇସା ଉପରେ ଚାର୍ଜ କରାଯାଏ।

-ଏହି ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ତଥ୍ୟ ଏବଂ SMS ସୁବିଧା ପାଇବେ ନାହିଁ। ଏହି ଯୋଜନା ସେହି ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଯେଉଁମାନେ ଏକ ମାସର ବୈଧତା ଚାହୁଁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି।

-ଏହା ଏକ ଭଏସ୍ କଲ୍ ଭାଉଚର୍ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ମୌଳିକ ଯୋଜନା ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ।

-ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଯୋଜନାକୁ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ BSNL ର ସେଲ୍ଫ କେୟାର ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ରିଚାର୍ଜ କରିପାରିବେ। ଏହି ଆପ୍ ଉଭୟ ଆଇଓଏସ୍ ଏବଂ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.