fbpx
BSKY
BJD MC SKY
BJD YOUTH SKY

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଆଉ ଯିଏ ବି ଥିଲେ, ଧୋନୀ ତାଙ୍କୁ ହ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ ଛକା ମାରିଥାନ୍ତେ: ଖୁଲାସା କଲା CSK

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ନୂଆ ସିଜନରେ ମଧ୍ୟ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସର ପୂର୍ବତନ କ୍ୟାପ୍ଟେନ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ନିଜ ପୁରୁଣା ରଙ୍ଗରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ବିପକ୍ଷରେ ରବିବାର ଦିନ ଖେଳୁଥିବା ମୁକାବିଲାରେ ଶେଷ ଓଭରରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ସେ ତିନୋଟି ଲଗାତାର ଛକା ମାରିଛନ୍ତି । ଚେନ୍ନାଇର ବୋଲିଂ ପରାମର୍ଶଦାତା ଏରିକ ସିସନ୍ସ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଧୋନୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅନ୍ୟ ଯେକୌଣସି ଖେଳାଳି ଥିଲେ ବି ସେ ତାଙ୍କୁ ଛକା ମାରିଥାଆନ୍ତେ । ଏପରି କରିବା କାରଣ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ।

ଏରିକ ସିମନ୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ବୋଲର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଡେଥ ଓଭର ବୋଲିଂ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଟ୍ରେନିଙ୍ଗ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ସଫଳ ହୋଇଥିବା ରଣନୀତି ମଧ୍ୟ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ଭଲ କାମ କରେ । ଧୋନୀ ସୁପରକିଙ୍ଗସର ଇନିଂସରେ ଶେଷ ଚାରୋଟି ବଲରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରଥମ ତିନୋଟି ବଲରେ ଲଗାତାର ଛକା, ଟିମକୁ ରବିବାର ରାତିରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର କ୍ୟାପ୍ଟେନ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପ୍ୟାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଶେଷ ଓଭରରେ ୨୬ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ଚାରୋଟି ବଲରେ ୨୦ ରନର ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଶେଷରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ କରିଥିଲା ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ୨୦ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିବା ପରେ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ଦଳ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିଲା । ସିମନ୍ସ ମ୍ୟାଚ ପରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନେ ଆମକୁ ୨୦୦ରୁ କମ ରନରେ ସୀମିତ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ହଠାତ୍ ସେମାନେ ଏହିପରି ଓଭର ସହିତ ୨୦୬ ରନ୍ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଆମକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଆନ୍ତି । ସେଠାକୁ ଯାଇ ପ୍ରଥମ ବଲରେ ଛକା ମାରିବା ଏବଂ ତାପରେ ସେପରି ବ୍ୟାଟିଂ ଜାରି ରଖିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.